Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Csaszaros anyukak, hogy...

Csaszaros anyukak, hogy viseltétek a szülés utáni első együttléteket?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 1. 17:08
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Alig bírtam kivárni a 6 hetet, egy kis simogatással nem is vártunk... aztán mikor végre rábólintott a doki, a kislányunk mintha megérezte volna, aznap éjjel aludta át először az éjszakát. A szex isteni volt, a hasam sem fájt, és vagy 4x elélveztem. 😄 Egyedül a mellem érintésének gondolata volt fura, főleg amikor a szájával közelített a férjem... az most a babáé. 😊
2018. ápr. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
Egy szoval: borzalmas! A dokinak mondtam kesobb, arrol nem volt szo, hogy ott is osszevarr. Nem szamitottam ra, hogy igy fog fajni, idovel minden rendbe jott. :)
2018. ápr. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Nekem programozott csaszar volt, másképp ott maradtunk volna mind ketten. Szerencsére ezt indítás előtt eszrevették és már toltak is a mutobe. Nem indult be a szules így nem volt gatmetszes stb. A heg nagyon gyorsan gyogyult. Alig bírtam kivarni a 6 hetet..minden szuper volt elvegre hüvelyi seb stb nem volt.
2018. ápr. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%

Első szülésem császárral végződött.Nekem utána hónapokig nem sikerült elélvezni.A heg fájt a hasamon és száraz voltam nagyon.Sima szülések után meg be voltam tojva hogy fájni fog...akkor meg nem fájt.


Csm után sztem pszichésen voltak nálam gondok.

2018. ápr. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Mi is alig birjuk kivarni. Ma a terhesseg utolso 6 hetében sem lehetett mert nyílnk kezdtem.

Mar elegge kivagyunk...😮

Szerintem en is szaraz leszek, alapbol is volt neha olyan gondom de azt meglehet oldani. Inkabb felek h fajni fog a méhemnek vagy a hasam vagy valami.

Mar azt se tudon milyen lassan😂😂

Koszi h irtatok.:)

2018. ápr. 1. 21:04
 6/8 anonim ***** válasza:
15%
Nem fog fájni, jó lesz, ne izgulj! 😊
2018. ápr. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%

Nekem rossz volt az első pár alkalom. Száraz voltam, mint a szahara, pedig a férjem mindent elkövetett. A hüvelyem olyan érzékeny volt, hogy kb. úgy éreztem magam minden alkalommal, mintha szűz lennék, dörzsölt, fájt, minden bajom volt. 7 hónapos volt a lányom, mikor rákszűrésen voltam, említettem a dokinak, azt mondta, normális, a szoptatás miatt alacsony az ösztrogénszint, ezért rugalmatlan a hüvely fala, érzékenyebb, könnyebben kidörzsőlődik, nem nedvesedek úgy stb. Előfordul. Hát, kellett türelem, meg némi gyakorlás még, illetve a lányom 1 éves korára már kevesebbet szopizott, így helyreállt a rend.

De nem mindenkinek van ez, én eléggé megszívtam a hormonokkal. Programcsászár volt egyébként, még csak rá se néztek az alvázamra, nem lehetett pszichés.

2018. ápr. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nekem is programcsaszar volt, engem igyis picit kinoztak. De amiatt nem erzem magam rosszul..marmint értitek.

3x tágították a méhszájam. Elegge fajt de annyira nem rossz elmeny,h az hátráltasson pszihésen szerintem.:)

2018. ápr. 2. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!