Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van itt olyan anyuka akinek...

Van itt olyan anyuka akinek módosították a szülés dátumát az ultrahang alapján? Mikor szültetek?

Figyelt kérdés
Egy héttel nagyobb a baba a méretei alapján. Előbbre hozták a szülés idejét. Holott a menstruációm rendszeres,sőt csak a peteéréses napokon voltunk úgy együtt a férjemmel.
2018. ápr. 18. 17:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Nekem először 3hettel előbbre tippeltek a szülés dátumát.Mondtam a dokinak, hogy higgye el jól mondom amit mondok:-)

3honappal később már átírták a dátumot és utána még kb egy héttel későbbre is tippeltek.

2018. ápr. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem forditva, a 12. het elott keszult ultrahang alapjan egy hettel kesobbre toltak. Utana mar eltero mertekben fejlodnek a babak. Az elorehozast en nem engednem, kernek ujraszamoltatast, akar masik orvoshoz is atmenve, ha a dokid nem hajlando ra. Igyis 37-42 het lenne a normal hossz, es mar a 41. heten bele szoktak nyulkalni, sokszor keres, beleegyezes nelkul... Biztos, hogy modosittatnam.
2018. ápr. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ja es az uj szerint 39+5-re szuletett, menzesz szerint 40+4-re.
2018. ápr. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

1. Nem varialtak dec.6. Nov 16-an szuletett 37.het (lany)

2. Dec.24. 12.UH-n dec 27. Dec 27-en szuletett (fiu)

3. Majus1 aztan apr.24. 12. UH-n majus 1-et mondtak mar vagom a centit...

2018. ápr. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok. Kotottem az ebet a karohoz, hogy mivel augusztus 27.-en keszult a baba (ovulacios teszttel) ezert majus 27.-en fog megszuletni. Azt mondtak hogy jo, engednek egy hetet pluszban. Rossz lett majus 25.-en a ctg, ezert befektettek egy ejszakara(annyi volt a gond, hogy lecsuszott a merofej, es nem erzekelte pici ideig a baba szivhangjat) es aznap ejjel a korhazban 30 perces fajasaim voltak. Reggel mondtam hogy mi van, meg tagulasi verzesem van, erre mondtak h akkor innen egy lepest sem. Burkot repesztettek Ez beporgette az esemenyeket es igy 26.-an megszuletett a lanyom.

Ha nem avatkoznak be meg ennyivel sem, sztem estere vagy masnap reggelre meglett volna a kicsi.(szuleszno szerint is)

Amugy delpesti korhaz. Hivatalosan 41+0 a vegso hatarido ott ha minden oke, de ez korhazankent valtozik.

2018. ápr. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Nekem módosították +11 nappal.Tudtam h mikor volt ovum,nyugodt voltam h mindig kisebb.

Február 24re voltam kiírva menszi szerint,ezt módosították március 7re méretek szerint.Aztán megszültem március 14én 😂 Szeretett bent lenni a kisasszony!

A babák 12hétig kb egyformán fejlődnek.Ha 12 hétig megvolt a módosítás akkor oké.

Ha 12 hét után módosítottak azt nem tudom mire alapozzák.Van 2.5kg-os meg 5kg-os újszülött is.Nagy a szórás.

2018. ápr. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Volt olyan anyuka akinek terminus túllépés miatt kórházba kellett befeküdnie?
2018. ápr. 20. 13:35
 18/18 anonim ***** válasza:
Pont igy voltam mint te. Vegul hivatalosan nem modositottak rajta, de akkor szuletett amikorra igertek. Tehat egy hettel elobb. Pedig szinte kizartnak tartom az egy hettel elobbi fogantatast. Meg en is a tulhordas miatt aggodtam. Szerintem ez a terminus datuma meg a vege fele is keplekeny valamennyire. Tehat ha ezen mulna, akkor meg eroskodhetsz, hogy a menstruaciotol szamoljak. Ugyis figyelik a magzatvizet, stb.
2018. ápr. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!