Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nincs fogadott orvosom, tehát...

Nincs fogadott orvosom, tehát az éppen ügyelő orvosnál szülök majd. Mennyire gáz ha szülés után nem adok semmit az orvosnak és a szülésznőnek sem?

Figyelt kérdés
Én egyébként sem gondolom,hogy kellene adni valamit hiszen kapnak fizetést. A fizetésen kívül mi sem kapunk semmit a munkánk elvégzése miatt.
2018. máj. 5. 20:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%

Egyáltalán nem gáz, ha nem fogadott egyik sem, nem adj, nem is elvaras. A testvérem fogadott orvos, szuleszno nélkül szült, ők adtak a szülésznőnek utólag, és nagyon meglepodott. Emiatt ne érezd magad kellemetlenül.


29 hkm

2018. máj. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%
Semennyire nem gáz.
2018. máj. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
49%
Ha mi, vad idegenek azt mondjuk h gáz, akkor megváltozik a véleményed és adsz?
2018. máj. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%

Nem kell nekik adni

Fogadott orvosnak kell amennyit kér

2018. máj. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
62%

Szia, nem kell adnod. de arra készülj fel, hogy nem úgy fognak veled viselkedni, mintha fogadott orvos lenne.én is ügyeletesnel szültem.

kérdeztek kérek e fajdalomcsill?? mondom nem..(akkor még bírható állapotban voltam)

eltelt pár óra, mondom a szülesznőnek, h most mar kérnék.. erre mondja, h mindjart jön, szól az orvosnak.

jön vissza, h az orvos elment vhova...a beleegyezése nélkül nem adhat..

amire visszajött eltelt megint pár óra, erre közölték, h már elindult a baba már nem adhatnak.

2018. máj. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
96%
Ha nem fogadott, akkor nem gáz. Miért lenne az? Nem kell munkaidő kívül bemennie hozzád. Akkor lenne gaz, ha fogadott doki, akit szabadnapján hívnak be. De így, nincs ebben semmi megvetendői. A hálapénz nem kötelező. Ha akarsz adsz, ha nem akarsz, nem adsz.
2018. máj. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
53%
Nem gáz, viszont jó eséllyel nem is kapsz olyan ellátást mint azok akiknek van fogadott. Legalábbis nálunk így van.
2018. máj. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
73%
Semennyire.
2018. máj. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
50%

Én is ügyeletesnél szültem és annyiban volt más, hogy utána már rám se néztek, nem látogattak meg a szobában a 3 nap alatt.

Mivel nem volt komplikációm a szülés közben és utána se volt gondom, így nem zavart, hogy levegő vagyok :)


Én sem adtam, de tervezem, hogy ha majd visszamegyek dolgozni és lesz pénzünk, akkor viszek be egy ajándékcsomagot a szülésznőnek. De csak azért, mert kedves volt velem. A dokit nem tudom ki volt, a szülés alatt 4 is bemutatkozott..

2018. máj. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Első gyermekem is ügyeletes dokinál szültem. Végig bennt volt. És amíg a korházban voltam jó párszor benézett hozzám. Úgyhogy nem mondhatom hogy nem foglalkoztak velem.
2018. máj. 5. 21:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!