Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki az I. számú női klinikán...

Aki az I. számú női klinikán szült, és nem volt fogadott orvosa, azzal jól bántak? Megkapott mindent?

Figyelt kérdés
Gondolok itt persze első sorban az emberhez méltó ellátásra, kedvességre.....
2018. máj. 6. 08:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Bocs az offért, csak erre én is kíváncsi vagyok,

Én azt a tájékoztatást kaptam ott, hogy úgy nem szülhetek náluk, ha nincsen ott dolgozó fogadott orvosom, nem tudom hogyan működik ez.. :(

12hkm

2018. máj. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Első, "ingyen" vagyis fogadott doki nélkül csak abban a kórházban szülhetsz elvileg ahova körzetileg tartozol. Ha kórházat akarsz választani, oda kell egy ott dolgozó fogadott doki is. Persze ha bemész 2 perces fájásokkal el már nem küldhetnek, de hallottam olyan hogy volt akit átszállíttattak a körzetes kórházba. meg fogadott doki nélkül a mentő is a körzetes kórházba visz.


Kérdező: természetesen fogadott doki nélkül is megkapsz mindent amit kötelező, jó, valószínűleg jópofizni nem fognak, de ez akkor nem is fog érdekelni.Meg általában a vip szobákat azok kapják akiknek van fogadott dokija, meg azokkal a csecsemősök is emberségesebbek, mert a doki rájuk pirít ha gond van. Legalábbis nálunk.

2018. máj. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Oda tartozom körzetileg!

Az első babànàk volt fogadott dokim,de nem éreztem, hogy bármivel is többet kaptam volna...

2018. máj. 6. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!