Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nem akar bent lenni a férjem...

Nem akar bent lenni a férjem amikor szülök de nem mondja meg miért. Én azt akarom hogy ott legyen velem. Valahogy rálehetne venni vagy inkább hagyjam?

Figyelt kérdés
2018. máj. 12. 11:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
82%
Nem minden pasi akár bent lenni.Ha úgy érzed hajthatatlan ne eroltesd.Ismerek olyan házaspárt ahol bent akart lenni a férj de megbánta.Meg olyat is ahol nem terveztek apás szülést csak úgy sikeredett ő meg boldogan mesélt..Erőltetni ne eroltesd
2018. máj. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
80%

Hagyd


Persze beszélhettek róla, hogy miért nem akar, de ne eröltesd


Nem mindenki bírja, megromolhat a kapcsolatotok is

Nem ér ennyit sztem

2018. máj. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
83%
Sok férfi iszonyodik és elájul az ilyen véres, "orvosos" dolgoktól. Még a tűszúrástól is elájul, lesápad, rosszul lesz valaki.
2018. máj. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
79%
Nem kell, hogy megindokolja. Hagyd békén
2018. máj. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
71%

Akkor jó az apás szülés,ha mind a két fél szeretné. Én megkérdezném miért nem akarja és elfogadnám mégha nem is örülnék neki. Nekem bent volt nagyon örültem nagy segítség volt,de nem minden férfi vágyik erre fogadd el. De ismerek olyat,ahol a nő bánta meg utólag,olyat is ahol a férfi.

Sok sikert a szüléshez.☺

2018. máj. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
46%

Te mondjuk szeretnél bent lenni a férjed vmilyen műtétjén például?

Nem? Akkor meg vedd tudomásul, hogy nem mindenki bírja a vért meg magát a látványt még nők közül sem. Én is nő vagyok, de nem vágyom gyerekre és soha nem lennék hajlandó senki mellett bent lenni.

Egyébként ettől még lehet a férjedből csodás apuka, nem befolyásol ez semmit, csak akkor, ha felfújod direkt a dolgot. Meg ha ott rettegne meg idegeskedne végig, az neked miért lenne jó? Csak téged is frusztrálna.

2018. máj. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
88%

Én bármelyik nap szülhetek.Eleinte azt mondta a férjem , hogy kizárt, hogy benn lesz. És nem is erőltettem.Ahogy teltek a hónapok úgy változott a véleménye. Most azt mondja császárnàl biztosan velem lesz (nálunk lehet)

Sima szülésnèl pedig a vajúdási szakaszban ott lesz de a kitolàsi szakaszban nem biztos.

Most azt mondta ami biztos,hogy ő nem vágja el a köldök zsinórt. Szóval még most is képlékeny.

Én nem erőltetem.Úgy lesz ahogy ő szeretnè.Persze jó lenne ha végig velem lenne. De nem erőltethetem rá másra az én akaratomat.

2018. máj. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
62%

Mire lenne jó az, ha kényszerből lenne bent? Az nem segít és ne is tedd ezt vele. Nem akar, írtak okokat, ne erőltesd.


Én kíváncsi fajta vagyok, így én igenis megkérdezném egy csomószor, hogy miért, de elvárni ilyesmit nem ildomos. Bennem egy világ dőlne össze, ha a párom nem lenne ott (s végképp nem értem, miért undorodik meg valaki a természetes fizikai folyamatoktól), de erőltetni nem erőltetném.

2018. máj. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
76%

Nem mindenki bírja ezt.

És nem csak a vér látványa megterhelő hanem hogy ott fekszik életed párja kínok között vergődve hosszú órákon át és nem tudsz rajta segíteni sehogy. Ez lelkileg is nagyon kemény.

Én szeretném ha benn lenne a párom, hogy a jelenlétével támogasson, de ő maga is benn akar lenni mindenképp. Ő azt mondta végig nézné az egész kitolást is szemből, de azért azt én nem szeretném. Neki a gyerek a legnagyobb vágya úgyhogy egy másodpercről se akar lemaradni. De ha nem akarna bejönni én sem erőltetném, habár ahogy ismerem akkor miattam jönne be és legyőzné a félelmeit értem.

Nem vagyunk egyformák sajnos/hálisten.

2018. máj. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
53%

"Akarom"...

Ha ezt rákényszeríted, olyan szépen elindultok a leejtőn, hogy mire észbe kapsz, késő lesz..

2018. máj. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!