Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha nekem nincsenek josloim...

Ha nekem nincsenek josloim vagy csak nagyon gyenge kis kemenyedeseim néha-neha, akkor nagyobb az esély a tulhordasra vagy hirtelen is beindulhat a szülés?

Figyelt kérdés

Ma vagyok 39+4. Nincsenek josloim sem és csak néha érzek kis kemenyedest.

Ebből lehet arra következtetni, hogy nem fog beindulni magától a dolog?

Egy esetleges inditasnal nagyobb eséllyel lesz fajasgyengeseg?


2018. máj. 16. 14:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg nem függ össze. Amikor a lányommal terhes voltam, és volt pár jóslóm, anyukám hülyének nézett, hogy én miről beszélek, vagy van fájás, vagy nincs, mi a bánat az a jósló :D Neki nem volt ilyen, 38. héten születtem, első fájástól számítva 5 óra alatt.

Nekem voltak, de nem tudom, mikor szültem volna, 38+4-nél császároztak farfekvés és magas vérnyomás miatt, nem indult még meg a szülés.

2018. máj. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy jóslóm sem volt, talán 1x bekeményedett a hasam, és ennyi. 40+6 hetesen szültem, magától indult magzatvízelfolyással.

Ez csak a saját tapasztalatom, nincs semmi tudományos magyarázat az összafüggések között.

2018. máj. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem volt se jóslóm, se keményedésem. Nem vizesedtem, nem szállt le a hasam.

39+4 hetesen egyszercsak folyni kezdett a magzatvíz (bevásárlás közben). De fájás akkor sem volt. 3 órával később kezdődtek. Estére meglett a fiam.


Szóval beindulhat bármikor ettől függetlenül.

2018. máj. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem voltak jóslóim, túl hordtam egy héttel, de nem hiszem, hogy volt köze egyiknek a másikhoz.
2018. máj. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt nekem se, 37+1-re született a kisfiam
2018. máj. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mind a két gyerekkel többször hittem azt, hogy menten megszülök, annyira fájt. Mind a kettőnek császár lett a vége. Az egyik kolleganőm meg azt hitte, hogy nagyvécéznie kell. Semmit nem érzett, csak a székelési ingert.
2018. máj. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!