Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az ok, ha apa a szülés várható...

Az ok, ha apa a szülés várható napja előtt 5 nappal el akar utazni az ország másik végébe ( a nagyobb gyerekkel)?

Figyelt kérdés
Mas is tud menni a naggyal.
2017. máj. 21. 17:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
61%
Hova vinné a nagyot? Veled marad valaki otthon, akinek szólhatsz, ha beindul a szülés? Apa nélkül is megszülethet a baba.
2017. máj. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%
Apás szülést szeretnék, amibe a párom bele is egyezett örömmel, szóval nem tetszene, ha mégis elutazna a kiírt dátum előtt. Nálunk is van segítség, ahogy írod, nálatok is, így nem értem, miért ne lenne képes ott lenni, ha szükség van rá.
2017. máj. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
78%
Ezt mindenki maga dönti el, mindenkinél más a helyzet. Nem írtad,hogy miért és hány napra? Reggel mennek,este jönnek? Valami program lesz,esetleg halaszthatatlan? Vagy több napról van szó?
2017. máj. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
81%
Őőő...nem? Vagyhát én aggódnék, hogy menni kell és egyedül leszek. Nem a külön töltött időt sajnálnám tőle, hanem örülnék ha egy ilyen fontos eseménynél nem kellene attól félnem, hogy nem lesz ott velem esetleg.
2017. máj. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
68%
Engem nem zavarna. Nem szeretném ha bent lenne szülésnél, a kórházba meg be tudok menni egyedül is. Gondolom ha felhívod hogy itt az idő, akkor elindulnak haza.
2017. máj. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
27%
Ha te nélküle akarsz szülni akkor annyira nem gáz,de ki tudja,lehet hamarabb érkezik a béby és akkor nincs utazgatás :) én biztos a plafonon lennék ha pont akkor akarna elmenni....már 2héttel előtte sem engedem ki az ajtón csak dolgozni :D
2017. máj. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%

Miért kell elmennie a nagyobb gyereknek? Orvosi kezelés vagy csak nagyszülőkhöz megy? Hány napra menek el? Ritkán születik a baba a kiírt napin.

Mekkora a nagyobb gyerek? 16 vagy 6 éves?

Engem azért nem zavarna, mert a saját gyerekünket kísérné. Gondolom komoly okkal mennek el, hiszen a kistesó születése a nagytesóra is tartozik.

2017. máj. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
64%
Kevés az infó. Mekkora a nagyobb gyerek, hova utaznak és mennyi időre? Ha pl. az én nagyobb gyerekemet éppen egy számára fontos eseményre kellett volna egy napra elkísérni, lehetőleg nem passzoltam volna le azért, mert testvére születik, ment volna vele apa, és reménykedtem volna, hogy nem akkor fogok szülni.
2017. máj. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
84%

Azt írod, "más is tud menni a naggyal" - ebből úgy értem, a nagynak muszáj mennie.

Nézd, én nyugodtabb lennék, ha a gyerekemet az apja vinné az ország másik végébe, és nem "más", de nem vagyunk egyformák...

2017. máj. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Busszal mennek, akik mennek. Szülő-gyerek tábor az iskolával. 8 éves.
2017. máj. 21. 22:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!