Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek az első babája faros...

Akinek az első babája faros volt, ismétlődött ez későbbi terhességnél?

Figyelt kérdés
Jellemző az ismétlődés, vagy nem nagyon szokott előfordulni?
2018. jún. 3. 13:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyik barátnőmnek igen, a második is faros (33. hét) és nem úgy tűnik, hogy meg fog fordulni.
2018. jún. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nyolc éve faros volt a kislányom,most viszont már rég befordult!

Szerintem nem az anyukàn múlik ez,vagyis ha egyszer faros,akkor nem biztos,hogy megint az lesz

2018. jún. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én születtem farfekvéssel első gyereknek, a húgom fejvégű volt. Olyat is tudok, akinél az első gyereknél nem volt gond, második volt farfekvéses. Biztosan több tényezős dolog ez is.
2018. jún. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nővérem a születése elötti este fordult farfekvésbe, császárral született ezért végül. 4,5 év múlva én irányban voltam és simán születtem.
2018. jún. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, remélem a legjobbakat. Az elsőm farfekvés miatt császáros volt, most várom a másodikat, nem bánnám, ha megszülhetném rendesen, csak ugye ahhoz be is kéne fordulnia. Nagyon alacsony vagyok, ez lehet gátló tényező, de remélem nem lesz az.
2018. jún. 7. 13:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Bár régebbi kérdés azért válaszolok: nálunk a tesók közül én voltam egyedül faros (első gyereke anyunak), én a most 2éves kisfiam is farfekvéssel szültem, természetes úton, jelenleg 37 hetes terhes vagyok és a kistesó is faros :) Abban reménykedem hogy bent lesz a dokim és a második babát is meg tudom szülni természetesen mint az elsőt, pikk-pakk szülés volt, jó volt a doki, hálisten nem vt nagy a baba elvileg tesó se lesz az :)
2018. nov. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én azóta 29+2 hetes vagyok, és eddig az elejétől kezdve fejvégű a kisfiam :) Még sok minden lehet azért, de bizakodom, a lányom soha egy percig nem volt fejvégű, mindig vagy faros, vagy haránt, aztán a farosnál maradt.
2018. nov. 3. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!