Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Éjjel kb.15-20 percenként...

Éjjel kb.15-20 percenként keményedett a hasam és egy keményedés kb.3 percig is eltartott. Ez mi lehetett? Ha szülési fájás lett volna, akkor mindenképp van mellé görcs is? Meg az nagyon fájna nem? 37+5hkm

Figyelt kérdés
2018. jún. 8. 11:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez megszünt?

Jósló lehetett,akár a fronttól. Ha szülés van akkor erősödnek és sűrűsödnek a keményedések,ami változó,hogy kinek mennyire fáj. Van akinek csak a végén,valaki meg már az elején alig kap levegőt.

Ha ilyen van,azt mondják érdemes lezuhanyozni és ha erősödik akkor szülés,a jósló általában megszűnik utána.

2018. jún. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez jósló fájás volt. Nekem is ez van már egy hete, minden este azt hiszem, hogy végre itt az idő, és utána elmúlik. Észre fogod venni az igazi szülési fájásokat.

Könnyű szülést neked, üdv, 39+6 hkm

2018. jún. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hat meg most is kemenyedek eleg sokat, de mar nem olyan surun, mint ejjel. Zuhanyozni voltam meg hajnalban, de se nem jobb, se nem rosszabb nem lett utana igazabol. Gorcsot nem ereztem, csak igy befeszult mindenem, hogy szurt a bordam, hatam addig. Koszi utolso, neked is viszont kivanom. Remelem eszreveszem, ha menni kell :D
2018. jún. 8. 12:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is keményedéseim voltak csak a szülést megelőző hetekben. Jósló fájások lehettek az nst is mutatta. Viszont a szülés a.magzatviz elfolyásával indult nálam.
2018. jún. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!