Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A testvérem az éjjel császárme...

A testvérem az éjjel császármetszéssel hozta világra a kisbabáját, de én nem tudtam ott lenni, és azt mondták ma nem is szabad őt meglátogatni. Mi történik ilyenkor a császármetszés utáni napokban? Úgy aggódok :/

Figyelt kérdés
Elvileg a baba nem jól tartotta a fejét a kibújásnál, azért volt szükség a császárra, ennyi amit tudok. Szerintetek minden rendben van? Normális, hogy ilyenkor utána nem szabad látogatni?

2018. jún. 9. 07:29
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
43%
Nálunk rögtön a műtét utén jöhetett a férjem az őrzőbe, maradhatott, amíg akart, de vannak ennél kissé elmaradottabb protokollol is, valószínű az a kórház is olyan.
2018. jún. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat és a jókívánságokat!
2018. jún. 9. 10:30
 13/19 anonim ***** válasza:
82%
11, a kérdező nem a férj.
2018. jún. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
43%
Fura. Hozzám egyből a műtét után is jöhettek.
2018. jún. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
86%

Nem is értem neked miért kellett volna ott lenned...

Hivd fel a testvérdet vagy a férjét és kérdezd meg hogy van?

2018. jún. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
90%
Szülés után négyen voltunk a szobában, oda nyilván nem jöhettek látogatók. Nekem kellett kimenni az ebédlőbe, ami másnap nagyon nem ment még. Mondtam is mindenkinek, hogy aznap ne jöjjenek, mert nincs erőm még kimenni oda.
2018. jún. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
20%
13: sógornőm, anyukám és anyósom is bejöhetett. Annyit kértek, hogy egyszerre egy ember legyen bent, 2 ágyas őrző volt, a másik anyukához is jöttek, függönnyel voltunk elválasztva.
2018. jún. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
15.: Nem mondtam, hogy ott kellett volna lennem. Azt mondtam aggódok, szerintem ez normális, ha valakit szeretünk. Attól, hogy megkérdezem az úgyszintén aggódó társát (nem férj), hogy hogy van, attól még nem tudok sokkal többet az ilyenkor zajló folyamatokról. Őt magát meg azért nem tudom felhívni, mert még a fejét sem nagyon mozdíthatja meg az érzéstelenítő miatt.
2018. jún. 9. 17:44
 19/19 A kérdező kommentje:
Ja igen, a "nem tudtam ott lenni"-t azért írtam, mert ő maga mondta még a szülés előtt,hogy örülne ha ott lennék, és így kicsit bűntudatom is van, hogy nem tudtam megoldani.
2018. jún. 9. 17:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!