Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Most szombatra vagyok kiírva...

Most szombatra vagyok kiírva és kb.2 napja iszonyatos, szűnni nem akaró izgalom van rajtam a szülés miatt. Árthat ez a babának, hogy nem bírok megnyugodni? Volt valaki így?

Figyelt kérdés
Még akár hetek is lehetnek a szülésig, addig rajtam lesz?
2018. jún. 14. 18:23
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
A babának nem árt, csak neked rossz. Könnyen lehet, hogy szülésig így marad, sőt utána is jópár hónapot, érdemes pszichiáterrel beszélni, mert a szülés nagyon felerősítheti a tüneteket.
2018. jún. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Remelem neki tenyleg nem art, mert o is nagyon aktiv tole?! igen nekem is nagyon rossz, hiaba probalok relaxalni vagy barmit. Sajna attol is felek, amit irtal, hogy szules utan meg rosszabb lesz, akkor felkeresek majd egy pszichiatert mindenkepp, csak lennek mar tul rajta.
2018. jún. 14. 20:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Én vagyok ilyen természet.. Nem árt a babának, csak te leszel kimerült, ha emiatt nem tudsz aludni sem.
2018. jún. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Aludni valamennyit tudok azert, de ha felkelek, nem nagyon tudok orakig visszaaludni.
2018. jún. 15. 09:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!