Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi történik, ha nyilvános...

Mi történik, ha nyilvános helyen folyik el a magzatvíz? Történt veletek ilyen?

Figyelt kérdés
Utcán, boltban, villamoson, bárhol? Mit kell csinálni ilyenkor? Mit szólnak hozzá mások? Minden tiszta víz lesz, mintha az ember bepisilne? És ha otthon történik? Fel szokás takarítani ilyenkor? Ne haragudjatok, ha buta kérdések ezek, még tapasztalatlan vagyok ilyen téren és aggaszt.

2018. jún. 19. 17:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Velem ugyan nem történt ilyesmi de a véleményem az ,hogy ilyen esetben is teszek rá ,hogy más éppen mit gondol. Abban a pillanatban segitségre van szükséég nem pedig fújjogni meg társai . Viszont abból kiindulva ,hogy nekem ezt egyből tolófájás követte a legkisebb gondom lett volna a takaritás :)
2018. jún. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvános helyen ahol vannak mások szólnék egy megbízhatónak tűnőnek, hogy várja meg velem a mentőt. Otthon én már a 36. héttől ágybetéttel aludtam, mert féltettem a matracot. Egyébként ritka a nagy filmes placcsanás, inkább csak szivárog.
2018. jún. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagy "filmes placcsanás" volt :) Szerencsére itthon. Nem is tudom mit csináltam volna nyilvános helyen, eszembe sem jutott ilyenre még gondolatban sem felkészülni, azt hittem ez csak filmes túlzás. Hát nem az :)

Amúgy utána még 14 órát vajúdtam.

2018. jún. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok, amúgy az első "löket" után raktam be éjszakai vastag betétet meg sikerült felhúzni a kismama nacit, de az ajtóban induláskor jött az igazi meglepetés, kb. 2 másodperc alatt tele lett a betét plusz a térdemig tiszta magzatvíz lett minden. Végül tena lady + törölközővel a kocsiülésen jutottam be a kórházba, férjem meg összetakarította itthon a romokat :)
2018. jún. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem itthon történt, az ágybetét tényleg nagyon hasznos! Én is féltettem a matracot.

De ha nyilvános helyen történik, utólag úgy gondolom, nem éreztem volna cikinek, nem azon jár az ember agya ilyenkor.

Igaz, nekem hiába folyt el éjjel, indítani kellett reggel, mert egy szál fájás se volt, és csak délután lett baba.

2018. jún. 20. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ez ritka esett,de hivni kell szülésznődet,mentőket.Ha otthon folyik el a párod megcsinálja,de őt nem érdekli nem zavarja ha elfolyik.
2018. jún. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Tomikatika ***** válasza:
Nekem itthon folyt el a magzat vizem vagy is szivargot de az itthoniak azt mondtak hadjam. De hidd el abban a helyzetben nem foglalkoznal vele h ki mit mond v fel takaritsd. Nem rosszbol irtam. En is tudatlan vtam vagyok hisz elso baba. De szuleim meg a vedononk el lat tanacsokkal.
2018. júl. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Tomikatika ***** válasza:
Szuleim azzonnal hivtak a mentot.
2018. júl. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!