Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hányás szülés előtt?

Hányás szülés előtt?

Figyelt kérdés
Pénteken leszek 41 hetes és indítani akarnak .Ma semmi étvágyam nem volt és este hánytam is .Reménykedhetek,hogy beindul magától??

2018. jún. 20. 22:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
40 hetes vagy, miért ne indulhatna be??
2018. jún. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Épp azt szeretném,hogy beinduljon !!😄😄 Lehet a hányás- étvágytalanság tünet??
2018. jún. 20. 23:02
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen lehet.

Szülés előtt pár nappal gyakori és természetes az etvagytalansag, hányás, hasmenés.

Így készül fel a szervezet, amolyan tisztítás a részéről. 🙂

2018. jún. 21. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Ma hajnalban furcsa érzésre ébredtem. Nem tudom megmagyarázni. Aztán 1 óra múlva elkezdtem nagyon keményedni de a percek még rendszertelenek. Kb 1,5 órája tart és van olyan erős keményedés amikor az asztalba kapaszkodok. Legfőképp a derekamba érzem a fájdalmat. Remélem beindul magától,mert holnap indítanák.
2018. jún. 21. 07:30
 5/18 anonim ***** válasza:
Majd irj hogy alakul a dolog. Kitartas! Es konnyu szulest!
2018. jún. 21. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 VeDi84 ***** válasza:

A hányás mindenképp egy jel. Én a szülőszobában hánytam, mint a lakodalmas kutya. 😊

Nagyon gyors és könnyű szülést kívánok!

2018. jún. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

00:47es vagyok

Gyors, könnyű szülést kívánok!

Azóta már talán kórházban vagytok 😀

Első kislányomnal egy hétfői napon akartak indítani vasárnap kellett befekudnom. Vasárnap reggel egyszerűen éreztem, mondtm is páromnak "nem hiszem hogy megvárja a holnapot"

Reggel 7re ki is bújt indítás nélkül 😊

2018. jún. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek !! Még itthon ..sajnos elmúltak a reggeli keményedések. Most hasmenés váltotta a hányást. Az esti frontba mindem reményem 😊
2018. jún. 21. 13:36
 9/18 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok

Én azért azt megkockáztatnám hogy ha ma mégsem bújik ki, mondanám a dokinak ezeket a tüneteket, ennek fényében talán várnának 1-2 napot ha magát az indítást szeretnéd elkerülni. 🙂

2018. jún. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 VeDi84 ***** válasza:

Hasmenés is jó jel! 😊

Tudom, mindenkinél másképp történik, én csak a saját tapasztalatomat tudom leírni: reggel 5-8 között többször volt hasmenésem (igaz már fájásaim is voltak), délután 5-kor meglett a fiam. Ha párhuzamot vonnék kettőnk közé, éjjel, max reggel te is babáznál. 😊

Viccet félretéve, remélem magától megindul és minden rendben lesz!

2018. jún. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!