Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van egy ismerősöm, neki van...

Van egy ismerősöm, neki van egy 7 honapos kisfia. Amikor szült azt mondta, hogy neki a méhét is összekellett varni. Meg a doki is rosszul lett a vértől. Ezt olyan komolyan mondta, hogy még ő is elhitte. Léteznek ilyen buta emberek máshol is?

Figyelt kérdés
2010. jún. 17. 13:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nagyon rossz lehetett ez a sok sérülés! Azokat szeretném megkérdezni, akik ilyen nagy babát szültek, és repedtek, hogy az orvos miért nem császározott benneteket? Főleg a közel 5 kilós babánál?
2010. jún. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

15:17-es vagyok

rohamos szülés volt. Nem volt idő császározni, mert a lányom nagyon sietett kifelé.

Nem bántam meg, másnap már semmi bajom nem volt.

2010. jún. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

22:08

fel sem merült a császár.

a másodiknál kicsit féltem, hogy nehogy az legyen, mit az elsőnél(szakadok belül), végül mégis az lett.

ennek ellenére normál idő alatt felépültem és örülök, hogy nem nyisszantották a hasamat

2010. jún. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!