Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Üdvözlök mindenkit Dr. Fábián...

Üdvözlök mindenkit Dr. Fábián Antal nál mennyibe kerül a kombinált teszt uh. -val?

Figyelt kérdés
Illetve ha megcsinálja az uht. magánba akkor is kell mennem a kórházba az Sztk.as uhára is?
2018. jún. 30. 06:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Vért az sztkban veszik le, uh magánrendelésen, kórházban uh már nem volt. Összesen 30 Ft. Nekünk hétfőn volt uh, csütörtökön hívott az eredménnyel. Nem részletezem, de a saját tapasztalatom alapján én soha többet nem fogok hozzá menni, ha esetleg megint kismama leszek, inkább Oroszhoz megyek genetikára.
2018. jún. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nekem az orvosom ajánlotta őt és azért tettem ki a kérdést mert sajnos nem jókat halottam róla. Köszi a válaszod.
2018. jún. 30. 10:22
 3/18 anonim ***** válasza:
Nekem a dokim mondta, hogy ő vagy Orosz, ő véleményt egyikről se mondott (nyilván nem is teheti, hisz kollégák), aztán mivel igazából egyiket sem ismertem, csak hasraütésre mondtam, hogy adja meg akkor az ő számát. De többet még csak látni se szeretném smemilyen formában.
2018. jún. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Én mikor kérdeztem azt mondta Fábián mert vele van jóba . már kíváncsi leszek remélem nem lesz kő bunkó mert akkor lesz egy két szavam a dokimhoz.
2018. jún. 30. 10:51
 5/18 anonim ***** válasza:
76%-os válaszoló elmondanád,hogy mi volt Fábiánnal a probléma?Mi is benne gondolkodunk.Bunkó volt?Nem volt alapos?Köszi ha válaszolsz😊
2018. jún. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nem ismerem, de Oroszt én ajánlom. Hozzá jártam terhesgondozásra is. Kombinált teszt nála talán 35 ezer volt, de pár éve, egyrészt nem tudom változott-e, másrészt nem túl jó a memóriám. És nem, a kombinált teszt kiváltja az sztk-s uh-t.
2018. júl. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Sziasztok 16 án megyén genetikára Fábiánhoz majd leírom hogy mi volt !
2018. júl. 9. 12:22
 8/18 A kérdező kommentje:
megyek *
2018. júl. 9. 12:23
 9/18 anonim ***** válasza:
Az szuper lenne!😉Szurkolok, hogy minden rendben legyen.
2018. júl. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm 😚
2018. júl. 12. 16:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!