Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Üdvözlök mindenkit Dr. Fábián...

Üdvözlök mindenkit Dr. Fábián Antal nál mennyibe kerül a kombinált teszt uh. -val?

Figyelt kérdés
Illetve ha megcsinálja az uht. magánba akkor is kell mennem a kórházba az Sztk.as uhára is?
2018. jún. 30. 06:57
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Sziasztok na ma voltam Fábián de úrnál a magánrendelőbe. Nos nagyon nagyon alapos kedves odafigyelő orvossal volt szerencsém. Mindent alaposan megnézett elmagyarázott és mutatot mindent. Úgy hogy nyugodt szívvel ajánlom Nálunk is mindent rendbe tálált hála Isten ☺ mindenkinek jó baba várást.
2018. júl. 16. 14:22
 12/18 anonim válasza:
akkor a 35 év alatti kötelező genetikai uh most mennyibe is kerül?😀a 18 hetes. kötelező a vérvétel?
2018. júl. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Szia a genetikai uh a kórházba ingyenes.A kombinált tesz és genetikai uh ra most 32000 ft fizettem.
2018. júl. 18. 06:35
 14/18 anonim ***** válasza:
Kombinált teszt Fábián Doktor Úrnál 35.000 volt most 2019. októberében. Fantasztikus szakembernek tartom, alapos, részletesen magyaráz, kedves és zseni. :D Szerintem Nyíregyháza legszakképzettebb nőgyógyásza/genetikusa.
2019. okt. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Én is ezen a véleményen vagyok róla. Pedig rengeteg rosszat halottam róla. És mikor mentem.hozzá izgultam de nagyon kellemesen csalódtam.
2020. jan. 6. 20:16
 16/18 Svenna válasza:
Második genetikai ultrahang árát tudja valaki esetleg Dr Fábiánnál?
2020. jan. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Sziasztok Fábiánnal a prenatest mennyibe kerül?
2020. febr. 11. 16:02
 18/18 anonim ***** válasza:

Csak nem downra lát esélyt? Ne haragudj kérdező, hogy így rákérdeztem, csak feldobta a kérdést, hogy jött benne új válasz, és így leírom nagyon röviden, nekem miért volt negatív élmény. A 3. válaszoló vagyok.

12 hetesen ő csinálta a kombináltat, ahol beharangozta, hogy esélyes, hogy downos a kicsi. Elmondta, hogy van a biopszia, de nála megcsináltathatom a niftyt (talán ő azt csinálja, de lehet a prenat, igazából ugyanaz). Mivel a nagyfiam Pesten született, az ottani nőgyógyász meg az egyik legjobb genetikai kpban dolgozik, nem volt kérdés, hogy felmegyunk hozzá.

Mikor megtudta drúr, hogy Pestre megyünk, nem igazán tetszett neki.

Pesten mondtuk, hogy miért jöttünk, először néztek egy uht. Ott a doki bár kiemelten, hogy senkit nem akar megbántani, de nem értette hogy merhettek akkora tarkoredőt a kicsinek. Ő azt mondta, hogy csinaltassuk meg a prenat, hisz azért mentünk, úgyse lennék nyugodt nélküle, de ő uh alapján is nyugodtan ki merte jelenteni, hogy nem downos.

Természetesen volt vérvétel, egészséges fiúnk született.

A dr. úr telefonálásától a negatív leletig 2 hét telt el, borzasztó volt. Na én ezért nem akarom többet látni, nem azért, mert ne lett volna kedves...

De a lényeg, hogy happy end a vége :)

Hogy a kérdésre is válaszoljak, mi amax csomagot kértük, ugyanannyi volt Pesten, mint nála 200E körül.

2020. febr. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!