Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után mennyivel kell...

Szülés után mennyivel kell megjönnie? Szerdán lesz 7 hetes a pici, de még mindig semmi.

Figyelt kérdés
Volt egy műtéte szülés után,mert egy darabot bennem hagytak.
2008. nov. 1. 12:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia. Ha szoptatsz, lehet, hogy csak akkor jön meg ha abbahagyod. Ha nem szoptatsz a szülés után 3-4 héttel már várható. De persze ez is nagyon változó. Van akinek nagyon hamar megjön annak ellenére, hogy szoptat.

Üdv, 3 hónapos kislány anyukája

2008. nov. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én azt nem értem, hogy miért várja mindenki annyira? Annyi ilyen kérdés van itt-amúgy, írd be a keresőbe.

Én 4 héttől másfél évig hallottam mindnet.

Lányom lassan 5 hós, szoptatok, és még nem jött meg. De nekem ne is hiányzik:-))

2008. nov. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Van, akinél napi egyetlen szoptatás is megakadályozza, hogy megjöjjön, így tényleg eltelhet akár másfél év is, de van, akinél a naponta többszöri szoptatás sem jelent akadályt a szervezetnek.


Viszont te nem írtad, hogy szoptatod-e a babát. Annyit tennék hozzá, hogy ha igen, ne várd, hogy megjöjjön, mert megváltozik a tej íze-színe-összetétele-mennyisége, amitől néhány baba szó szerint megundorodik. Én sajnos így jártam, ezért elválasztotta magát a fiam 7 hónaposan, pedig még a bokámon csorgott a tej.


Most várom a másodikat, most előrelátóbb leszek, és asszem felíratok szülés után antibébit, mivel úgy tudom, amit szoptatás alatt lehet szedni, attól meg sem jön.

2008. nov. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem lassan 7 hónapos a babám, szopik és még mindig semmi, Én örülök neki.
2008. nov. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy még nem jött meg! Általában 6-8 hónappal szülés után szokott megjönni, nekem sajna kereken a 6. hétre, el is apadt a tejem szép lassan. :(
2008. nov. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!