Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van itt olyan aki 4év alatt...

Van itt olyan aki 4év alatt 3x szült császárral?

Figyelt kérdés

Mennyire volt veszélyes a hegszétválás ?

A 3. Baba már tervezett császár volt vagy csak vajúdás közben alakult igy??

Mennyire viselt meg titeket a 3.császármetszés?


2018. júl. 8. 13:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek olyat, aki 2,5 év alatt szült 3at császárral. Nem lett gond, de marhára bem dicsérték meg érte.
2018. júl. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, pont mire az első gyermekem 4 lett, akkor született a legkisebb. Semmi gond nem volt a heggel. A felépüles is sima ügy volt, könnyen ment.
2018. júl. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja igen, tervezett volt a császár. Ugye elvileg a 3.-nál már ez nem is kérdéses.. Mondjuk én gerinc és csípő probléma miatt még csak nem is gondolhatok hüvelyi szülés re. 2-es voltam.
2018. júl. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

5 év alatt de 3 császár.

Az elsö hrget nem merték bántani, a másodiknál új csikot kaptam. A 3.-nál a másodikat nyitották, 2 tervezett volt az első sürgősségi..

3. Viselt meg lelkileg a legjobban (nem volt jo a spinális,éreztem a szikét,végig hány ingerem volt elájultam és vért is kaptam.) De testileg s leghamarabb felépültem belöle, 2 hete történt azóta teljesen ellátom a 3 gyerkőcöt.

2018. júl. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!