Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ismertek olyan anyát, aki...

Ismertek olyan anyát, aki nehezen tette túl magát azon, hogy császárral szült, vagy akár depresszió alakult ki nála emiatt? Mit lehet ez ellen tenni?

Figyelt kérdés
2018. júl. 4. 15:12
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
27%
Jelen! A vbac tette helyre a lelkemet.
2018. júl. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
69%

Olyat nem, de akinek fogyatékos, vegetáló gyereke lett az erőltetett szülés miatt olyat ismerek, az egyik közvetlen barátnőm.

Nagyon durva, ha valaki ezen pampog, ahelyett hogy örülne az egészséges gyerekének, minthogy, egy vegetálót nevelni aki csak nyolc éve fekszik az ágyban. Nem lát és nem hall.

2018. júl. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:
52%
Nem. Én is kifejezetten császármetszést kértem. Ezzel nagyon sok komplikáció elkerülhető.
2018. júl. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
36%
Fel kell noni!
2018. júl. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
81%
Én császárral szültem hellp szindróma miatt, de engem nem viselt meg hogy császároztak, viszont megértem mit érzel, mert én azért voltam depressziós mert nem tudtam szoptatni pedig minden vágyam az volt.Hidd el egy idő után túl fogod tenni rajta magad, csak adj időt magadnak, beszélj az érzéseidről annak akiben 100%-ig megbízol.
2018. júl. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
85%
Előző vagyok,esetleg menj el szakemberhez,ha nem lesz jobb a helyzet.
2018. júl. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
96%
Facebookon van egy csoport, a Császárvonal. Ott nagyon sok sorstárs van. Engem szerencsére császár után 2 nappal "helyre rakott" egy csecsemős nővér, így hamar túllendültem.
2018. júl. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
95%
Igen kettőt is. Egyikük ráadásul még szoptatni se tudott, nagyon padlón volt, de a férje helyretette.
2018. júl. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Engem megviselt.Bár nem ragaszkodtam egyáltalán a császárhoz és nem is maga az, hogy nem tudtam megszülni a babánk, hanem a műtét volt olyan ,,embertelen" így ébren, hogy utána hónapokig mocskosnak éreztem magam.

Nehezen is épültem fel fizikailag is ez plusz rátett egy lapáttal.Azt nem hiszem, hogy depressziós lettem volna, de messze nem a legépületesebb élmény az életemben.

Viszont az ember ránéz a picurra aki miatt történt az egész és bár el nem felejti az érzést attól,hogy tudom mindketten egészségesen kerültünk ki egy rossz helyzetből elfogadom, hogy valamit valamiért.Ennyi.A rossz érzés idővel enyhülni fog.

2018. júl. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
82%

Feleségem császárral szülte mindkét gyerekünket (első farfekvéses volt, emiatt). Semmin nem kellett túltennie magát és bőségesen volt teje mindkét gyereknél.

Egyetértek azzal, hogy inkább örülnöd kéne, hogy egészséges a gyereked.

2018. júl. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!