Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után ha gatmetszes...

Szülés után ha gatmetszes van, akkor kívül is varrhatnak felszívódo varratokkal vagy csak belül?

Figyelt kérdés
Ha nem felszívódo akkor fáj mikor kiszedik?
2018. júl. 12. 13:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem kìvül nem felszívódóval varrtak. Nem kellemes mikor kiszedik, de simán ki lehet bírni.
2018. júl. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem felszívódóval varrták . Nem volt varratszedés
2018. júl. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez több mindentől függ, direkt rakerdeztem az orvosomnál, mert rettegtem a varratszedéstől (is). Végül nem felszívódóval varrt és egyáltalán nem fájt, meg csak kellemetlen se volt a kiszedése. Csak vártam, hogy mikor fog fájni, és imádkoztam magamban, a doki meg -rég végzett, csak azt se hallottam meg az idegességtől. Háromszor szólt, hogy felkelhetek. Végén már odajött mellém, hogy érti ő, hogy kényelmes a vizsgáló ágy, de ő végzett, mehetek utamra.
2018. júl. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Többnyire a dokitól függ, valaki erre, valaki arra esküszik.
2018. júl. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Dokifüggő. Engem csak kívül varrtak, és felszívódóval. A kivül lévő rész pedig kipotyogott. Én örültem neki, mert féltem a varratszedéstől.
2018. júl. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Tomikatika ***** válasza:
Nekem volt kulso es belso varrat is de nem volt veszes es a varrat szedes sem. Egyaltalan nem faj a kiszedes.
2018. júl. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem is csak felszívódó volt.

(És a varrás nem fájt.)

2018. júl. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem belső varratom nem volt de a külső mind felszivodo volt ami kb 3 hét után esett ki magától. Nem kellett varratszedesre menni.
2018. júl. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat
2018. júl. 13. 10:07
 10/10 anonim ***** válasza:
2-án felszívődőval varrtak, csak kinn volt 3 öltesem
2018. júl. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!