Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár után 10 nappal elkezde...

Császár után 10 nappal elkezdett vérezgetni a sebem. Menjek ezzel orvoshoz?

Figyelt kérdés

Nagyon bevérzett a hasam a műtét után, így valószínűleg egy vérömleny talált utat magának. Nem gennyes, vagy ilyesmi, csak vér szivárog.

Én azt gondolom, hogy ezzel nem feltétlenül kell orvoshoz rohanni, majd elmúlik, ha kiürül és jobb is így, mintha bent maradna. Az orvosom nyaral, idegenhez nem szívesen mennék. Na meg a 10 napos babámat sem hurcolnám, ha nem muszáj...

Ti mit tennétek? Rosszul gondolom?


2018. júl. 20. 10:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal kórház! Én is vittem a 8 napos babát vasárnap éjjel 10-kor,mert nem játék. Nem tudod, hogy egy ér pattant el vagy a hematoma szivárog.
2018. júl. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
13%

Azzal van a baj hogy az orvosok se lelkiismeretesen dolgoznak

összecsapják és ha úgy alakul mossák kezeiket jó ügyvéddel

2018. júl. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
30%

Normalis vagy??? Remelem mar reg a korhazban vagy, mert ez nem normalis hogy verzik a muteti sebed! Ebreszto kislany!!!

A #7es valaszadoval egyetertek teljes mertekben ez a magyar eu. Gyomor forgato ahogy jatszanak az emberek eletevel!

2018. júl. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi van veled azóta kérdező?
2018. júl. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ismeretségi körben van egy sebész, vele beszéltem; hétvégén rám néz majd. Addig kötözöm a sebet.
2018. júl. 20. 21:44
 16/18 anonim ***** válasza:

Nekem varratszedés után 2 nappal nyílt ki a sebem két öltés között, hajnal 3kor elöntött a vér, mi rohantunk vissza a kórházba. Kitisztította betadinnal, és értetlenkedett minek mentem be, előfordul.

Ja, csak erről elfelejtettek előre szólni :/

Betadinnal mindenképp áttörölgetném,és ha reggelig nem hagy alább a vérzés, azért s helyedben bemennék, biztos ami biztos.

2018. júl. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Hogy vagy azóta kérdező?
2018. júl. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm jól vagyok, nincs nagy gond, csak a műtét utáni nagy bevérzés miatt lassabban gyógyul a sebem. A kis nyílás, ahonnan szivárgott egy szeróma; már beforrt, csak egy kis gyulladás látszik a seben, ami szép lassan majd meg fog szűnni.
2018. júl. 24. 19:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!