Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lombikosok! Beültetés után 4...

Lombikosok! Beültetés után 4 nappal elkezdtem vérezgetni Lehetek még várandós? Folyt.

Figyelt kérdés
a dokim azt mondta hogy lehet a kúpozástól és nem biztos hogy elmulik de ettöl még lehetek várandos ez a 3. lombik és 5 napos babákat kaptam vissza.Járt már így valaki és lett belőle babóca???
2013. febr. 6. 00:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Valóban lehet a kúptól.
2013. febr. 6. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Szia köszönöm a választ de reggelre már teljesen beindult a menszeszem és már a dokit is hívtam és azt mondta hogy hadjak abba minden gyogyszert :-(
2013. febr. 6. 09:36
 3/17 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de mondjuk valami nagyon nem stimmel, hogy ilyen hamar megjött. Stimus lombik volt ugye?
2013. febr. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

igen

én sem tudom hogy mért kezdtem el pecsételni már a 4.nap de most meg már mindegy én úgy tudom hogy nem szabadna megjönnie míg használom az utrogestan kúptol de ezek szerint még is

2013. febr. 6. 10:16
 5/17 anonim ***** válasza:

Fordulj orvoshoz!

Ez biztos nem jó jel, bár nem akarlak elkeseríteni!

Fel a fejjel!...miért kúpot kaptál???és nem bogyót a megtapadásra???

Hol csinálták a lombikot?

2013. febr. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Megjöhet utro mellett, de ez nagyon hamar van. Lezsívás után 14 nappal jöhetne meg. Miért jártok lombikra?
2013. febr. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Mi a Kaáliba járunk és pedig azért mert a férjemnek a spermája kevés és nagyon lassuak. Mikor elösször elkezdtem pecsételni akkor felhívtam az orvost és azt mondta hogy lehet a kúpozástól van ne agógyak és lehet hogy nem is fog elmúlni aztán le is tettük a telefont.Erre ma reggelre már a betétem teljesen tele lett fel keltem és éreztem hogy na most minden kijött ami sztem nem normális és megint felhívtam a dokit aki azt mondta hogy akkor hagyjam abba a kúpozást de azért csináljak majd egy tesztet a 14.napon nem igazán értek én már itt semmit nem mond a doki semmi megnyugtatót azóta persze még nem jött annyi vérzés nem tudom már hogy mit csináljak hát ez már sok nekem
2013. febr. 6. 10:36
 8/17 anonim ***** válasza:

Én is vérezgettem lombik után egy kicsit, és baba lett belőle. Szóval bár nem vagyok orvos, de szerintem próbálj meg most egy kicsit többet pihenni. Egyél sok fehérjét és gondolkodj pozitívan. :)


Nagyon-nagyon-nagyon szurkolok Neked!


Egy 3 hónapos kislány anyukája

2013. febr. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

nálam most az a baj hogy ma reggelre már nem kicsit vérezgettem hanem minta rendesen menstruálnék de persze azóta nem jött olyan sok és az orvos azt mondta hogy hagyjam abba a kúpozást.

Gratulálok a babához :-)

2013. febr. 6. 13:04
 10/17 anonim ***** válasza:
milyen progipótlást használsz?
2013. febr. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!