Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Csaszaros anyukák! Mondanatok...

Csaszaros anyukák! Mondanatok olyan kórházat (magán is szoba jöhet), ahol engedélyezik az aranyorat, vagyis az anya megkaphatja a műtétet követően a babát több órára? Akár már a varrasnal?

Figyelt kérdés
A csaszar többi részlete is érdekel ezekben a kórházakban, pl raknak e be kanült, amit csak később szednek ki, apuka nézheti e ablakon keresztül, mennyire baba barát stb?

2018. júl. 23. 13:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Most megnéztem a zsebinet oldalán a kórházat, ahol szültem. Nem igazán úgy történtek a dolgok, ahogy le van írva.
2018. júl. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Győr sajnos nem jó, nagyon messze van.

A Maternity megint csak kiesik mert megnéztem és 1,5 millió ott egy szülés...hat az kicsit sok. Max 7-800 ezerre gondoltam ha magán.

A többit még at gondolom, a Róbert kórház is szoba jött. Nekem csak az lenne a lényeg, h normálisak legyenek és ne vigyék el a babát csak mert csaszar....

2018. júl. 24. 00:20
 13/14 anonim ***** válasza:

Pécsen volt császárom, 2 hete.

Amint ellátták a babát behozták nekem a műtőbe megmutatni; majd apukával volt szőrkontaktus 1 órán keresztül, egy külön, csendes helységben, háborítatlanul.

Mire engem rendbe raktak, elvittek az őrzőbe, nem sokára már hozta is a csecsemős hozzám a babát. Kb. 1,5- 2 óra után vitték el, hogy tudjak pihenni, de a szopizni felhozták később.

Ha külön szobát fizetsz, akkor nagyon baba,- család barát az a pár nap. Van apartmanjuk is, ami egy komplett baba szoba franciaággyal, és apuka is bent aludhat, bárki, bármikor látogathat.

Ha nincs szerencséd, és foglaltak a fizetős szobák, akkor viszont a gyerekágyon lenni nem túl jó élmény a sok szabályozás miatt... pl. egyszerre csak egy látogató jöhet be, az is csak a nővérpultig, és csak az előtérbe fogadhatod őt a babával.

2018. júl. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. Az lemaradt, hogy apuka a műtő előterében volt, ahová egyből vitték ki a babát ellátni, lemérni... stb.

A karomban a kanül 4 napig volt bent, az EDA kanülje a hátamban 2-ig. A hasamba nem kaptam drain-t.

2018. júl. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!