Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki ilyenkor kezdte újra az...

Aki ilyenkor kezdte újra az érősebb edzést az hogy építette vissza?

Figyelt kérdés
Nagyon aktívan sportolok több mint 13 éve (nem Rubint Réka 😂😂) 5 hete szültem teljes gatvedelemmel. Már nem vérzem egy 1 hete . Szülés utáni 4 naptól csináltam a hasizom összezáró és medence erősítő gyakorlatokat . Terhesség előtt nagyon keményen edzettem .Terhesség alatt végig visszafogottan de szülés előtti nap is edzettem és most szeretném újrakezdeni a súlyzós es saját testsúlyos edzéseket. Persze óvatosan. Orvosom nem látja akadályát,annyit kert hogy óvatosan. Van aki ilyen korán kezdett súlyzózni - edzeni? Hogy építettetek vissza ?? Ugrásos feladatokat mikortól mertetek??

2018. júl. 27. 06:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretem ezeket a kerdeseket. Tipikus dicsekvesszagu. Nemreg szultel. Te is tudod, hogy hat het a gyermekagy, es az sem baj, ha honapokig kimeled magad. Ha 13 eve kemenyen edzel, van fogalmad a sportrol, mi eros, mi gyenge.

Ja, es irigy sem vagyok, vekony voltam mindig. 3 gyerek utan is.

2018. júl. 27. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elsőt még kiegészíteném:

Én is edzettem, edzek terhesen is, de... Eszembe nem jutna a gyk névtelen válaszadóit kérdezni ilyen jellegű dologban, amihez nem ért olyan, akinek nincs edzői, speciális tréneri végzettsége!

Kérd edző, vagy szakember tanácsát! Én is ezt teszem!

2018. júl. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Buksisimogatás, gondolom ezt akartad, igen, nagyon ügyes vagy, igen mindenkinek így kellene, igen biztos kockás a hasa…


Azért szülés után vigyázz, mert ha előre esik a hüvelyed az nem lesz olyan jó móka.

2018. júl. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tényleg gáz kérdés. És mi az, hogy nem rubint réka, olyan videói is vannak, amit baromi nehezek, 40 perc has vagy, 40 perc popsi, fikázás előtt szerintem próbáld meg megcsinálni őket. A kérdésed meg szerintem hülyeség, mindenki más, máshogyan regenerálódik, ha nem vagy biztos a dolgodban, akkor beszélj szakemberrel.
2018. júl. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha 13 éve keményen edzel, tudnod kellene a kérdéseidre a választ. Ha mégsem, keress egy edzőt.

A szülés utáni 4. naptól kezdett hasizom tornához külön szeretnék gratulálni. Ennyire nem lehetsz megszállott.

2018. júl. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!