Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyire fájdalmas a szülés...

Mennyire fájdalmas a szülés indítás?

Figyelt kérdés
2111 a mehszajam. Este 22:00kor indítják. Mennyire lesz fájdalmas?
2018. júl. 31. 15:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha viszont ingadozó a gyerek szivhangja akkor a császár se kizárt mert lehet nem fogja bírni a szulest a baba. Én lehet inkább ezt beszélnem a dokival m ilyen esetben viszont azért nem ez a bevett szokás... nálunk legalábbis ha szivhang gond van azonnal császár! Én természetes parti vagyok de nalad inkább a császár lenne ésszerű, mondom ezt laikusként! Persze a dokid tudja! Én csak nem értem.
2018. júl. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
2x indítottak. Egyből erős fájásaim lettek. Első babám 12 óra alatt született meg, második babám 4 óra alatt.
2018. júl. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Norman Bates ***** válasza:

Nekem a 24 oras tampont tettek fel amiboo altalaban 3 nap mulva szokott eredmeny lenni. 2 ora mulva elkezdett fajni az alhasam, ujabb 2 ora mulva ugy fajt, hogy semmi masra nem tudtam koncentralni (nem akartak megvizsgalni es paracetamolt ajanlottak 🙄🙄) mondtam neki h akkor vagy o veszi ki a tampont vagy en 😂. Megnezett h mi a helyzet, kiderult, hogy 5cm re nyitva voltam. Atvittek a szulo szobara, szenvedtem 1 orat, mondtam h nem birom tovabb valami fajdalomcsillapitas legyen, erre kiderult h 10cm, mar nem kaphatok semmit, ideje nyomni.

Nyomas meg 1 ora volt, tehat osszesen inditastol 6 ora mire a baba a kezemben volt es rohadt fajdalmasra sikerult 😔

De ex kb lutri, valakinek nem hasznal egyaltalan, masnak meg villamszulese lesz :/

2018. júl. 31. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Kérdező mi újság? Babázol már? :)
2018. aug. 1. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok, ha túl vagy várjuk a beszámolót
2018. aug. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!