Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár után nektek fájt a...

Császár után nektek fájt a szex? 14 hete szültem és ha behatol a férjem fáj hiába minden előjáték. Konkrétan 1 ponton nagyon kellemetlen és fáj. Ez normális? Vagy keressem fel az orvost?

Figyelt kérdés
2018. aug. 9. 15:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Hormonális okok miatt is fájhat (ha még nem jött meg szoptatás miatt az kb. olyan, mint egy átmeneti klimax), egyszerűen nem tágul vagy nedvesedik annyira, alacsonyabb libidó. De lehet lelki oka is (kialvatlanság, új szerepek...) Ettől függetlenül nőgyógyász mindig jó ötlet, mert persze lehet szervi oka is, akárcsak ugyanúgy, mint császár előtt (pl. fertőzés).
2018. aug. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Nekem sokkal jobb azóta, alig bírtam a 6 hetet is kivárni, a férjem fogott vissza kb. 😂 Ilyen panasszal biztosan elmennék dokihoz.
2018. aug. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen volt, az orvos azt mondta, hormonális, ahogy az első is írta. Akkor lett jobb, mikor már sokkal kevesebbet szoptattam (ez nálunk majdnem egy év volt).
2018. aug. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szia! Én is így voltam. Nekem azt mondta a doki, hogy attól van, hogy műtét alatt jóddal kifertőtlenítik a hüvelyt (császár alatt),és elpusztulnak a jó bacik. Kaptam hüvelyflóra helyreállítót. De nem használt. Nekem csak az idő használt. Már 2 éves a lányom, volt már olyan együttlét, hogy nem is éreztem, de van, hogy még mindig érzem sajnos. Valamiféle vaginózis ez. De irtó kellemetlen. A végleges megoldás engem is érdekelne.



Neten olyanokat olvastam, hogy van, aki kivágatja a fájdalmas részt. Na ezt inkább nem vállalnám be.....

2018. aug. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Igen aktívan szoptatok és én is hormonális dologra hondoltam...De mostanában úgy érzem mintha konkrétan egy ponton fájna belül közben és nem a nedvesedéssel lenne a baj.

Huh kívágni??? Az durván hangzik🤐 azt elkerülném ha lehet.

Terhesség alatt nem volt ilyen probléma pedig végig voltunk együtt

2018. aug. 9. 21:09
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is egy ponton fáj. A hüvely eleje,jobb oldalon. De nagyon!
2018. aug. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!