Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen ékszert illik venni a...

Milyen ékszert illik venni a feleségnek a szülés alkalmából?

Figyelt kérdés
Egy gyerek esetén
2018. aug. 11. 18:46
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
28%
En egy tiszta swarovski kristályos babakocsit kaptam, ezt beraktam vitrinbe :) De létezik babakocsi ékszertartó doboz is, abban stílusosan lehet ajándékozni. pl. piros / kék köves fülbevaló a baba neme szerint.
2018. aug. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
77%
Én Pandora karkötőt kaptam charmokkal. A második baba után is arra a karkötőre charmokat.
2018. aug. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem semmit. Valamilyen műsorban volt a Fésüs Nelly, akinek szülés után a pasija bevágtatott egy gyűrűvel, szerintem nagyon szánalmas volt.
2018. aug. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

A fülbevaló, karkötô és a nyaklánc közül gondoltam valamire, mert a gyûrûit a múlt héten levette. Azt mondta, vizesednek az ujjai.


Természetesen együtt neveljük majd a picit és kiveszem a részem. Nem gondolom, hogy ez vagy-vagy kérdés, az ékszer egyfajta plusz, ajándék. Szerintem szép gesztus.

2018. aug. 11. 21:43
 15/22 anonim ***** válasza:
77%

Ismered a Pandorat ?

Szerintem orulne neki !

2018. aug. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
30%

Szép gesztus ez?

Pl apukám a születésemkor és azóta is minden évben a szülinapomon ad anyukámnak 1 szál vörös rózsát és megköszöni, hogy vagyok - szerintem ez jelenti a szép gesztust, az ékszer inkább 'nincs ötletem nesze egy fux mert akkor menő vagyok'kategória

2018. aug. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
77%
Én fülbevalót kaptam 😁
2018. aug. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem keress fel egy ásványbörzét. Nemzetközi ásvány- és ékszerbörze kiállításokat szoktak tartani időnként...
2018. aug. 12. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

A Pandorát meg fogom nézni, köszönöm a tippet.

Ez nem bizsu ugye? Minôségi ékszert szeretnék.

2018. aug. 12. 09:27
 20/22 anonim ***** válasza:
76%

Kerdezo, nem, a Pandora minosegi ezust ( aranyban is van ) . Olyan, hogy veszel egy alapkarkotot, es utana bovitheted charmokkal ( kis medalpk vagy hogy nevezzem) . Evszakonkent van uj kollekcio, es vannak alkalmakra valo.

Pl. En apukamtol kaptam egyik karacsonyra, sajnos mar meghalt, de minden evben karacsonykor veszek magamnak ra egy ilyen medalt, mintha o vette volna.

2018. aug. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!