Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés utánra kb mennyi...

Szülés utánra kb mennyi betétet/bugyit vigyek?

Figyelt kérdés

Dokim a tena discreet pants-et jabasolta, mert kényelmesebb mint a betét+bugyi, de eddig nem hallottam hogy bárki is azt használt volna.

Sajna vérhigítót kell szúrnom most is és szülés után is így félek erősebb lesz a vérzésem.

Kb mennyi betét vagy bugyipelenka fogy egy nap? 10 db-os egy csomag, 2 elég lehet és utána már éjszakai always?


2018. aug. 16. 11:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha csak a mai termésbe beleolvasol láthattad volna, milyen sokan használják.

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szule..


Egyébként nem lesz erősebb a vérhígítótól a vérzésed, mivel nem úgy működik, mint a tablettás vérhígító.

2018. aug. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
persze attól még lehet erós, de nem az lmwh-tól (Clexane, Fraxiparine)
2018. aug. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez teljesen egyeni dolog. Valaki 1 hetig verzik csak, valaki akar 8 hetig is. Az erosseg ugyanigy egyeni, lehet h sima betet is eleg lesz, lehet hogy a pelenka is keves. Ezt tenyleg nehez elore megjosolni. Keszulj a legrosszabbra, vigyek jo sokat; aztan maximum hazaviszed. Mast nem nagyon lehet csinalni. Jobb, mintha ott derulne ki, hogy nincs nalad eleg.
2018. aug. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*vigyel
2018. aug. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
En Tena Pantset használtam és nagyon praktikus volt. A szobatársaim kb könyörögtek hogy adjak nekik mert a betétek átáztak, a hátközéptől köldökig érő betét pedig kényemetlen volt. Én maximálisan tudom ajánlani! Sokkal kényelmesebb és megbízhatóbb a bugyi+betét kombónál ha erős a vérzés. Én napi kettőt használtam el belőle és csak a kórházi napokon volt rájuk szükség, utána már Tena inkontinencia betét és sima bolti eü betét is elég volt.
2018. aug. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is végig szúrtam a Clexane-t és utána is kellett még egy hónapig. Sokat vigyél! Az első napokban én eldobható inkontinencia bugyit használtam, abban végig van betét, nem ázik át egykönnyen. Utána éjszakai betétet használtam kb. 1 hétig, majd még 1 hétig simát. Azóta elég a tisztasági (5 hete szültem).

Ha nem veszel eldobható bugyit, akkor legyen nálad 2 csomag szülés utáni betét.

2018. aug. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia ...

Én már 5 hónapja szültem :) és én is itt kérdeztem meg hogy mit vigyek. Nekem is a tena pants bugyipelenkát ajánlották . Sokáig gondolkoztam hogy vigyek e olyat , majd rászántam magam mondom jó lesz az, ha nem is kell vagy használom akkor meg marad vagy oda adom valakinek.

És milyen jól tettem , vettem 2 csomaggal

egyet beraktam az össze készített táskámba , a másik maradt itthon és a szülő szobába való táskába is raktam 2-3 dbot. Gátvágásom volt , jó nagy és fájdalmas volt hajolni ,ülni. Nekem sokkal egyszerűbb volt amikor szóltak hogy lezuhanyozhatok és segítettek felvenni, mint egy bugyit. Aztán mikor nagy keservvel kimentem a wc-re cserélni sokkal de sokkal egyszerűbb volt széttépni két oldalt és kivenni. Aztán már a felvétel nehezebb volt de megérte . Ülni is alig bírtam pedig ezek a pelenkák jó puhák , hátha egy sima betét lett volna nem is tudom mi lett volna... ráadásul sokkal tovább bírják . 1x se áztam át, és nem volt kedvem minden fél- egy órában végig csinálni a procedúrát ,szóval bírták. Vérhígítóról nem tudok mit mondani, de szerintem minden féleképpen ilyet vigyél a sima betét mellé, ha beválik használod ha nem akkor nem, de nincs az hogy nincs más, mert pont nem tud behozni senki esetleg.

Remélem tudtam segíteni.

2018. aug. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!