Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megosztanátok velem, hogy mit...

Megosztanátok velem, hogy mit éreztetek a szülés előtti napban-órákban? Olyat ami biztos jel volt vagy utólag különös!

Figyelt kérdés

Nagyon köszönöm!

39+4 napos kismama


2017. nov. 25. 05:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én túlhordtam 2 hetet és nagyin levert voltam emiatt. Úgy éreztem nem akar velem talalkozni a babam. Tudom ez most hulyen hangzik de pattanasig feszult idegekkel nem tehetek róla de így éreztem. Naponta 50 telefon hogy egybe vagyok e még...a végén már fel se vettem senkinek.
2017. nov. 25. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Első szülésem (pont 39+4 hetesen indult) előtti nap egész nap keményedtem de az utolsó éjszaka ritka rosszul aludtam, elaludni is alig bírtam meg milliószor felkeltem, igaz a babám is folyamatosan mocorgott, na ez nekem nagyoj furcsa volt, korábban soha nem csinálta ilyen hosszan, kb 2 órát folyamatosan. Reggel mint akit fejbevertek, max 2 órája voltam ébren, mikor elkezdtem barnázni, biztonság kedvéért orvos, tágulási vérzés volt.

Második szülésemnél a kiírt napról van szó, aznap éjjel indult a szülésem. Így nem nagyon tudom, én addig a városi terhesgondozóba jártam, max 1 óra volt, a kiírt napján meg az egész délelőtt elment a kórházzal és belegondoltam, hogy na ugyanezt mindennap, elég morcos hangulatban voltam de hogy ezért, vagy a közelgő szülés miatt, azt nem tudom. Az ezt megelőző napok pont ugyanolyanok voltak, mint kb 38 hetes koromtól.

Jel.. nem sok. Vagyis annyi, hogy 3 napon belül szépen kinyílt a méhszáj 2 ujjnyit Keményedések, mindenféle fájdalmak elég régóta voltak, hetekig, több nappal a szülés beindulása előtt brutálisan fájt a szeméremcsontom is de közel 40 hetesen még jó. :D


Nem bántásból, de keress is rá az ilyen kérdésekre, mert van jópár és mindhez hozzászólások, annyival több választ tudsz olvasni ezzel kapcsolatban.

2017. nov. 25. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem ami megmaradt hogy soha nem voltam olyan aktív mint aznap. Mostam főztem takarítottam kertet gazoltam kitakarítottam a medencét az állatok környékét elrendeztem kutya macska nyúl....aztán du lepihenek előtt gondoltam csobbanok egyet a medencében. Beleléptem és mivel még hideg volt a víz benne hirtelen érintett. Ereztem egy nagy pukkanást a gyomromnál. Fent repedt a burok. Mentem is szülni. Előtte sem. És azóta sem volt bennem ennyi energia. 39+5 ré született a kislányom.
2017. nov. 25. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sztorikat 😊 olyan érdekes hogy tényleg amennyi terhesség annyi féle mind.

Már én is..mi is nagyon várjuk! Most lesz egy front, aztán ki tudja 😊

Nekem nyílt a külső és középső méhszájam (2ujjnyi mindegyik) 32 hetes terhesség óta, de semmit nem jelentett. Itt vagyunk a végén és kíváncsian várjuk hogy és mikor indul be az én esetembe 😊

2017. nov. 25. 08:21
 5/14 anonim ***** válasza:
Kezdtem egyre rosszabb kedvű lenni, szorongtam, 1 héttel szülés előtt kezdődött.
2017. nov. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Semmi jele nem volt. Aztán elkezdtem görcsölni és amikor már a második zuhanyzás után sem múlt el, elgondolkodtam: o-óó ez bizony szülés!
2017. nov. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Semmit nem éreztem.Túlhordtam, másnap kellett volna befeküdnöm a kórházba de este lefekvés előtt elfolyt a magzatvíz.
2017. nov. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Semmit. Délben voltam orvosnál, aki csóválta a fejét, hogy teljesen zárt a méhszáj, jó darabig nem lesz semmi. 10 órával később elfolyt a magzatvíz, rá 6 órára megszületett.
2017. nov. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
45%
39+4-en indult hajnalban rendszertelenekkel, elotte mar ugyanez par nappal, de akkor reggelre elmult. Mindket esetben ittam elotte a vacsorahoz egy deci vorosbort, mert a szulinapomat unnepeltuk, aztan meg azert mert meg maradt belole, es hatha segit beinditani. Delelott 7-10 percesek voltak, delben nyakdugo tavozott tobb reszletben, delutan fel 4-kor csordogalni kezdett a magzatviz, lealltak az osszehuzodasok. 6-kor ujraindultak, akkor mar rendszeresen 7-5-majd 3-4 percesek, 9-re ertunk be a korhazba, masnap reggel bujt ki a fiam a maga 4,3 kilojaval, rovid koldokzsinorral. En vagtam el a koldokzsinort, igy nyertem idot, hogy meg ne vagjak el, menjen at a mehlepenybol a verbol minel tobb a bababa. Vekony alkat vagyok, bar hatalmas hasam volt, de a gyerekem sulyan mindenki meglepodott.
2017. nov. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Semmit nem éreztem.

Zöld magzatvízszivárgásom lett egy reggelre, így bementünk a kórházba és rögtön megindították a szülést, ez volt a 41. héten.

Előző nap még kerékpároztam, szexeltem, szóval teljesen jól voltam :)

2017. nov. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!