Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés megindítását vissza...

Szülés megindítását vissza lehet utasítani “feszültségmentesen”?

Figyelt kérdés
Egyelőre csak elméleti a kérdés, mert 35.hétben vagyok. Pontosan tudom mikor fogant a fiúnk, az UH is alátámasztja ezt, mert 10 nappal kisebb, az orvosom (akiben amúgy teljesen megbízom) nem írja át a szülés dátumát. Amivel alapvetően nincs is gondom, de nem szeretném, ha feleslegesen befektetne (van egy kislányunk) és megindítaná. Azt mondta, hogyha túllépem a hivatalos terminust majd figyelembeveszi, hogy UH alapján kisebb, de azt is hozzátette, hogy maximum nem születik majd olyan nagy súllyal. Megmondom őszintén, hogy ez nekem nagyon nem tetszik, de előre nem akarok puffogni. Szóval az alapkérdésem, hogy anélkül, hogy konfrontálódjak az orvosommal valahogy meg lehet szerintetek oldani azt, hogy mégis kivárjuk azt a 10 nappal későbbet?!
2018. aug. 23. 14:36
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Mert nem szeretnék befeküdni. De tényleg tudom, hogy ezen kár görcsölni előre.
2018. aug. 23. 15:14
 12/13 anonim ***** válasza:

Nekem megbabrálta az orvosom a terminusomat. Átírta akkor, amikor a kórházi protokoll szerint már indítás lett volna. Be kellett feküdnöm, de nem nyúltak hozzám.

A főorvos sajnos engem is megvizsgált (soha ilyen fájdalmas és brutál vizsgálatom nem volt), és aztán spontán 41+6-ra érkezett a baba.


De ha neked a saját orvosod az, aki köti az ebet a karóhoz, akkor nincs mit tenni. Illetve konfliktust kell vállalnod a magatok érdekében...

2018. aug. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
2 hét múlva megyek UH-ra. Hátha esetleg nagyobb lett vagy mégis meggondolja magát az orvosom, kíváncsi vagyok:).
2018. aug. 23. 15:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!