Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császárosok, ti igazi nőnek...

Császárosok, ti igazi nőnek érzitek magatokat?

Figyelt kérdés
szerdán indították be a szülést mert a sok antibiotikumtól nem indult időben=( 8óra szenvedés után császár lett='( annyira bánt mert mondta a doki h ha még 2 órát várunk akkor lehetett volna rendes szülés is! most olyan rosszul érzem magam, nem voltam rá felkészülve, eszembe sem jutott h nem normálisan jön ki a babóm =( szerencsére gyönyörű egészséges kisfiam lett=) de lelkileg összetörtem, totál selejtnek érzem magam=( tudna vki segíteni hogyan essek át ezen és élvezhessem a babámmal töltött időt?
2010. jún. 21. 15:53
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
55%
te neked tényleg ez a legnagyobb problémád?,inkább örülj hogy van egy szép kisfiad!
2010. jún. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
83%
Szerinted csak akkor és attól igazi nő egy nő, ha hüvelyi úton szüli meg a gyermekét?
2010. jún. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
100%
Hát persze, nem a császár teszi a Nőt, és nem mellesleg, az Anyát sem!
2010. jún. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
76%
Sőt én gyerek nélkül is nőnek érzem magam. Aki ebből csinál gondot annak az agyával van valami baj.
2010. jún. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
94%
Még nem voltam anya mikor csecsemőfejnyi daganat lett a méhemen.Szerencsére kiderült "csak" myoma,de valamiért extrém megnőlt.Kérdéses volt a méhem megmaradása,szerencsére nagyon jó kezekben voltam.Már akkor közölték hogy majd ha szülök csak császárral tehetem!Örültem hogy lehet gyerekem!!!!22 hónapja szültem császárral és jön a kistesója szintén császárral. IGEN , IGAZI NŐNEK ÉRZEM MAGAM! Tudod mennyi anya/baba halt meg amíg nem volt császár.Tisztelem a természetes módon szült nőket szenvedéseikért,ők pedig tisztelnek minket a császár utáni szenvedéseinkért!Hidd el az indokolt,egészségügyi szempontok miatt császározott nőket senki nem kérdőjelezi meg!Örülj a babádnak!Neked még lehet természetes szülésed NEKEM NEM!Üdv egy 18 hetes várandós NŐ
2010. jún. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:
nem azért írtam ide hogy fikázzatok hanem azért mert nem tudom feldolgozni hogy nem természetes úton lett meg a babám! természetesen ez nem hat ki arra hogy imádom a kisfiamat! ez csak a saját önértékelésemre van hatással!
2010. jún. 21. 16:33
 7/42 anonim ***** válasza:
69%

Teljesen megértelek,engem is padlóra küldött a császár.

Nem erre készültem,nagy hiba volt kihagyni a számításból.

A lényeg csak az,hogy egészséges babát szültél.

Nő vagy,mert képes voltál élete adni egy kis embernek,viselni a fájdalmat és közben kiszolgálni Őt!

Fel a fejjel,ügyes vagy!:)

Boldog babázást!

23 hónapos nagyfiú anyukája

2010. jún. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hiszem, hogy mi nők, akik császárral szültünk ne lennénk igazi nők és selejtesek lennénk! Nem kell ezt olyan tragikusan felfogni, biztos meg volt mindenkinél az oka, hogy császározni kellett, így a mama és a baba is biztonságban volt. Lépj túl és élvezd, hogy van egy gyönyörű babád, akinek életet tudtál adni!
2010. jún. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
92%
Hát elég gáz ha ettől selejtnek érzed magad. Sürgősen szedd össze magad nehogy a gyermek rovására menjen ez a felesleges ostoba önmarcangolás!!!
2010. jún. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
100%
nem is értem.... eleve számításba kell venni, hogy sajnos lehet hogy császár lesz a vége, sajnos sosem tudhatja az ember!! és mi lenne ha a doki nem azt mondja hogy 2 órán múlt a természetes szülés, hanem azt hogy ennyin múlt a fiad élete?! Ne úgy éld meg mint akit megfosztottak valamitől, hanem akinek megadatott a biztonságos szülés, és egy egészséges gyermeked lehet!!! ez butaság... :) nem fikázni akarlak, de legbelül te is tudod, hogy ez nem így van!! És akkor szerinted mit érezhet az akinek sajnos egyáltalán nem lehet babája?! vagy akinek életmentő császáros beavatkozásra van szüksége? ne ezen stresszelj!
2010. jún. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!