Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A szülés jele lehet?

A szülés jele lehet?

Figyelt kérdés

Az utóbbi két hétben jósló fájásaim vannak, amik az utóbbi pár napban egyre erősödnek. Enyhr menstruációs görcseim voltak az elején, mostmár nyilall, szúr, görcsöl. Tegnap este nagyon mozgékony volt a babám, a mai nap még elég visszafogottan mozog. Ja és tegnap egész nap semmi nem volt jó, délelőtt 11től délután 3ig csak feküdtem és étvágyam sem volt. Ma meg előjött a fészekrakó ösztönöm és egyfolytában a kórházi dolgaimat és a baba cuccait pakolászom. Fél óránként pisilni járok, már kétszer volt hígabb székletem és hányingerem is van. Érzek enyhe jósló szerű görcsöket és a derekam is fáj, de nem vészesen.

Szerintetek beindul a szülès vagy csak a front miatt van?

37+6 hkm



2018. szept. 3. 14:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen lehet már a szülés be indulásának a jele!Azota van valami változás?
2018. szept. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Éjszaka voltak fájások, amiket éreztem a hasamban és a derekamban is, hányinger, a baba eszelős módjára mozgott és egy-egy megmozdulásánál hüvelybe nyilaló késszerű szúrást éreztem. Körülbelül 4-kor sikerült elaludnom, de ahányszor keltem pisilni annyiszor jött egy görcs. Most ébredéskor a hasam be van keményedve, apró fájdalmakat is érzek de nem görcsszerűen. Megint hasmenéssel kezdtem.
2018. szept. 4. 08:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!