Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés az USA-ban? Valaki...

Szülés az USA-ban? Valaki bevállalta már?

Figyelt kérdés

A "Kérdezd meg a Vasvári Vivit" válaszok nem érdekelnek.


Felvetődött az ötlet, hogy megérné-e, mennyivel lenne jobb, ha ott születne a pici. Ugye így később az állampolgársággal nem lenne probléma és nekem többen mondták, hogy ez minden pénzt megér, ha van ez a lehetőség, akkor igenis éljünk vele.


De nem tudom, hogy ez hogyan működik, a szülés után még hány hetet kell kint töltenünk, vagy egyáltalán vannak-e ennek az egésznek "extra" feltételei...


2018. szept. 2. 15:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
50%
Nem tudom, ki az a nő, akit ide kellene írni, mindenesetre a google segítségével megtalálod a keresett információt. 2 mp alatt.
2018. szept. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
59%
Az Amerikába való kimenetelnek nagyon komoly feltételei vannak. Vízumról hallottál már?
2018. szept. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
83%

Nem érzem hátrányát, hogy nem az USA-ban szültem. Te napi szinten ingázol oda? Vagy ott dolgozol? Vagy minek akarsz épp ott szülni?

Vagy ez is ilyen újgazdag rongyrázós dolog?

2018. szept. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Igen, van Google, de személyes tapasztalatok is érdekelnének.

Vízumról is hallottam már, évente 1-2 alkalommal biztosan megyünk az USA-ba, tehát nem Marika a falu végéről szeretne kimenni csak úgy. :)

2018. szept. 2. 15:58
 5/19 anonim ***** válasza:
75%
Ez a gyereknek jó, de neked? Te nem leszel attól amerikai. A gyereked is csak a 21. életéve után kérvényezheti, hogy ti is megkapjátok. Addig simán kitoloncolnak.
2018. szept. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
83%

4

Ez nem tapasztalat, hanem objektív feltételek kérdése. Ha teljesül, akkor úgy lesz.


Ha évente kétszer is utazgatsz és nem tartod magadat "Marikának a falu végéről", akkor képes vagy funkcionálisan használni és értelmezni a google-t és az abban megjelenő találatokat, nem?


Vagy gondolod, valaki ír neked egy regényt, amit elolvashatsz másutt is?


És még mindig nem értem, ki az a nő.

2018. szept. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Nem is szeretnénk kint maradni jelenleg, nem arról van szó, hogy illegálisan maradnánk ott. A szülés után hazajönnénk.


A sértegetéseket hagyjuk szerintem, nem vagyok rájuk kíváncsi. Feltettem egy kérdést, aki tud válaszolni, annak nagyon köszönöm. De aki nem, és csak buta kérdéseket, sértő válaszokat ír, azt megkérem most, hogy ne vesztegesse az idejét, mert nem érdekel.

2018. szept. 2. 16:01
 8/19 A kérdező kommentje:
Vasvári Vivien, egy tv-ben futó "valóság showban" szerepel(t). És a fiát az USA-ban szülte meg, utána hazajöttek. De ha ennyire promózod a Google-t, te is nyugodtan használhatod!:)
2018. szept. 2. 16:03
 9/19 anonim ***** válasza:
67%

9

Miért használnám a google-t egy valóságsós maca kiguglizására? Pusztán azért érdekelt, mert úgy említetted, mint egy közismert személyt, ám nyilvánvalóan nem az.


És ne szólogass be fölöslegesen, rólam lepereg. Olvass inkább.

2018. szept. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
93%
Ha van fölösleges 50-100 ezer dollárod, akkor nem látok benne problémát. Ott szülsz, ahol akarsz.
2018. szept. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!