Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés utáni varrásról vélemén...

Szülés utáni varrásról vélemények?

Figyelt kérdés
2018. szept. 14. 21:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha szükséges, akkor kell, ha meg nem, akkor nem varrnak senkit
2018. szept. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ezt értem. De mennyire fájdalmas? mennyit ér az érzéstelenítő?
2018. szept. 14. 22:08
 3/11 anonim ***** válasza:
55%
En egyáltalán nem éreztem. Csak az első szúrást az érzéstelenítőből. A nőgyógyászom jó barátunk. Elmagyarázta előre, hogy miért nem fog fájni. A lényeg a türelem, aprólékos érzéstelenítés. Sziszifuszi munka, de cserébe semmit nem érez a páciens. Meg kell várni, hogy hasson az érzéstelenítő, szerinte a kapkodás és az elnagyolt érzéstelenítés miatt fáj sokaknak a varrás.
2018. szept. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
21%
Nekem fàjdalmas volt, az első kettőt nem éreztem annyira, de a többit igen, pedig kaptam érzéstelenìtőt. Nem könnyìtette meg a doki dolgàt, hogy remegtem a kimerültségtől. Màsnap kegyetlenül fàjt, következő nap jobb lett, majd húzódtak a varratok. Az is fàjt, ha làttam valakit leülni. :-) Miutàn kiszedték a varratokat, lényegesen jobb lett.
2018. szept. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Nekem jobban fájt a szuri, mint a varrás


( 1 öltést éreztem, mert vagy még nem hatott, vagy már nem az érzéstelenítő

Erre már nem emlékszem)

2018. szept. 15. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

5. Vagyok


Viszont utána semmi bajom nem volt

Nem fájt ülni.. Stb egy pózban érzékeny bolt, figyeltem, hogy kerüljem


Pisilésnél picit csîpett



Később otthon húzódott


11 hete volt

Már a szex közben se feszül, nem érzékeny.

Férjem érzi, pozitív értelemben, szűkebb, feszesebb ott ( emiatt aggódok is a köv gyerek miatt... Mert csak a vákuum miatt kellett vágni, nem szakadtam volna)

2018. szept. 15. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
42%

Őszintén? Nekem nagyon nagyon fájt. Kaptam elvileg szurit de semmit se éreztem belőle kB.

A dokim állandóan rám kellett szóljon ne rangassam el magam pedig nem direkt csináltam csak addigra túl voltam egy nehéz szülesen., csak arra vágytam hogy békén hagyjanak.

Mehszajat vagy a hüvely falat is varrni kellett nem csak a gátat.

Második babám bár sokkal nagyobb volt szerencsére csak kisebb károkat okozott, azt hamar osszevarrta a doki.

Harmadikat gatvedelemben probaltuk de a feje nem forgott ve

2018. szept. 15. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
42%

Bocsánat elment hamarabb... Szóval nem forgott be a feje ahogy kellett és a kezét is vhogy előre nyújtotta úgyhogy nem úsztam meg a gátmetszest ott se.

Mindharomnal hetekig fájt jegeltem kentem fújtam mindennel mégis sziszegve ultem le minden szoptatashoz hetekig.

Sajnos nekem nagyon kellemetlen volt egyáltalán nem gyógyult gyorsan...

2018. szept. 15. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Értem. köszönöm a válaszokat!! Sajnos nehezen tűröm a fájdalmat, és iszonyúan félek tőle!
2018. szept. 15. 08:01
 10/11 anonim ***** válasza:
Engem vágtak, de repedtem is, a varrást csak az utóbbi helyen éreztem, az utolsó pár öltést, de az sem volt vészes.
2018. szept. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!