Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ez már vajúdás lenne?

Ez már vajúdás lenne?

Figyelt kérdés

Éjszaka kb. Fél óránként keltem, mert keményedett a hasam, fájt a derekam. Hajnalba lezuhanyoztam jó meleg vízzel, de nem változott semmi. Azóta is folyamatosan keményedek, fáj a derekam, görcsöl a hasam. Rendszert nem nagyon találok benne 5-10-15 percenként érzem. Magzatvíz szivárgás, nyák dugó, vérzés nincs.


Hetek óta keményedek már, de derékfajdalom és görcs eddig nem volt.


Ti honnan tudtátok, hogy szülni fogtok, indulni kell?


39+4 kismama


2018. okt. 8. 08:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
52%
Igen. Elkezdődött, front is van, szóval sok szerencsét és kitartást:)
2018. okt. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

én nem tudtam,hogy szülni fogok

2 perces keményedésekkel elmentem a 40.heti magzatvízvizsgálatra

ott megemlítettem a dokinak, mintha rendszeresem keményednék ez volt 9 órakor 12.47kor meg is született 😊


azt mondta mindenki úgyis megérzem a fájásokat, mivel olyan erősek...hát nálam nem volt elviselhetetlen semennyire...ki tudja, ha talán nem kellett volna mennem aznap vizsgálatra, lehet itthon szültem volna 😂

2018. okt. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Eléggé fájnak, de nem az az elviselhetetlen kategória...

Férjem dolgozik, neki még nem szóltam, de nem tudom, hogy hazahívjam-e vagy még várjak.

2018. okt. 8. 08:34
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg indulgat a dolog. Ha a fájások rendszereződnek, illetve 40-60 mp kitart egy méösszehúzódás, érdemes apukát felkészíteni, hogy akció van.


Amúgy ha semmitől nem múlik, se meleg víz, se séta, fekvo pozíció valtas, és már azok a rendszertelenek is elég sűrűek, irány a szülészet :)


Irj majd mindenképp!! Könnyű szülést 😊

2018. okt. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Kitartas!
2018. okt. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is keményedéssel kezdődött,30 majd 12 majd átváltott 3 percesekbe(reggel 7kor) Ekkor mentünk be a korházba,de nem görcsöltem még 11órakkor sem. 14:06kor született,burokrepesztés után kezdett már fájni.
2018. okt. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nekem az elso ilyen ejszaka utan lealltak nappal, es csak 4 nap mulva kezdodtek ujra, akkor mar nem alltak le, de meg onnantol is 1 nap volt, mire megszuletett, viszont en nagyon is eszrevettem, inkabb az a gyakoribb, hogy nagyon megerzed, es amikor mar nincs benned kerdes, hogy ez most az-e, na onnantol meg boven lehet akar fel-1 nap is, de minimum orak.
2018. okt. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Egyenlőre nem állt le, 5-7 percesek voltak, utána 12 most megint 5...
2018. okt. 8. 10:21
 9/18 anonim ***** válasza:
En indulnek befele 🤗
2018. okt. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Mi újság kérdező?
2018. okt. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!