Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szüléshez homeopátiás fájdalom...

Szüléshez homeopátiás fájdalomcsillapítás?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nagyon félek a szülés fájdalmaitól, 31 hetes vagyok most, 26 éves, első babás. Nem igazán hiszek a homeopátiában, de mivel valójában ugye nem gyógyszer, ha nagyon fáj, szedhetek a vajjúdás közben, volt akinek engedték? Ha igen, melyiket használhatom és hol szerezhetem be?

2018. júl. 31. 01:51
 1/6 Mojjo ***** válasza:
94%
Nem gyógyszer és főleg magas potenciájút nyugodtan szedhetsz, mert azokban garantáltan nincs még nyomokban sem semmiféle. Teljesen mindegy, melyiket szeded, mindegyikben pont ugyanúgy nem lesz hatóanyag.
2018. júl. 31. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Mojjo ***** válasza:
100%
Akarom mondani, "mert azokban garantáltan nincs még nyomokban sem semmiféle HATÓANYAG". Csak a lényeg maradt le.
2018. júl. 31. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%

[link]

[link]

[link]

[link]


Kerj epiduralis erzestelenitest inkabb, ha ennyire felsz.

2018. júl. 31. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%

"Nem igazán hiszek a homeopátiában"

Így ne is használjad!

A homeopátia csak akkor hatásos, ha hiszel benne.

Ha viszont nagyon hiszel, akkor egy pohár víz is elég.

.Különben is, nem az itteni kommentelők véleménye, hanem a doki utasítása az irányadó.

2018. júl. 31. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
89%

Ne szedd.Semmi hatása.

Az epidurál jó alternatíva lehet bár ebben nincs tapasztalatom.

Én gázt szívtam, anélkül szerintem ki sem bírtam volna, igaz csak az elején hat, az igazi nagy fájdalmat csak picit tompítja.

2018. júl. 31. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

"A homeopátia csak akkor hatásos ha hiszel benne"


Vagyis placebó!


Nincs benne hatóanyag, ennyi erővel ehetsz egy banánt is fájdalomcsillapításként.

2018. júl. 31. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!