Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A szülésnél be jöhet velem a...

A szülésnél be jöhet velem a párom?

Figyelt kérdés
31 hetes vagyok, nem sokára szülök, és szeretnénk együtt átt esni azon a "nagy" napon...

2018. okt. 9. 12:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
31%

Micsoda kérdés...


Mondjuk ha influenzás lesz, akkor pl. nem.

2018. okt. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
47%
Igen. Az én férjem bent volt a fiunk születésénél, a lányunknál már nem, a folyosón izgultak.
2018. okt. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
51%

Kórházfüggő



A vajúdásra általában sehol nem lehet bemenni csak a fizetős szobába, ha van


Szülőszobába általában bemehet...

2018. okt. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
52%

3. Vagyok


/ de te kimehetsz/

2018. okt. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nálam bent volt vajúdásnál is, csak a vizsgálatok idejére kellett kimennie.


Igen, ma már nem különc dolog az apás szülés.

Az a ritkább, ahol nincs bent.

2018. okt. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Kedves 3-madik...

Nem kértem ilyen flegma véleményt tardtsd meg magadnak....

Többieknek köszönöm a válaszokat,

Azért kérdeztem meg, mert eddig én is így tudtam hogy igen bejöhet velem a párom,

De az egyik ember azt mondta nekem hogy ha csak vesz kórházi köpennyt.

A másik meg azt hogy hiába adót pénzt semmit nem ért vele mert nem engedték be

2018. okt. 9. 12:56
 7/12 anonim ***** válasza:
63%
Melyik itt a flegma válasz? Nem találom.
2018. okt. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kórházfüggő, hol mit engednek. Neten nézz utána, van-e lehetőség szülőszoba làtogatásra, illetve van-e szülésfelkészítő tanfolyam és kismama torna. Ezek mind olyan helyek, ahol minden információt elmondanak az adott kórház szabályairól, fájdalomcsillapítási lehetőségekről, a szülőszoba felszereltségéről. Ha van fogadott orvosod vagy szülésznőd, tőlük is kérdezhetsz. Ne "más emberekre" hallgass. Ha nem engedték be az ismerősödet, annak oka volt. Ha kell a kórházi köpeny, akkor azt a helyszínen automatából meg lehet vásárolni.
2018. okt. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Kórháztól függ, kérdezd meg tőlük vagy telefonon vagy beballagsz vagy a legtöbb helyen tartanak havonta ingyenes szülésfelkészítő tanfolyamot - nézd meg a kórház honlapját - ahol elmondják ezt is meg még egy csomó hasznos helyi információt (pl. mit kell vinni neked ill. babának, hogy lehet látogatni, mik a fájdalom-csillapítási lehetőségek, mi a forgatókönyv természetes szülés vagy császár esetén, mit csinálnak a babával, van-e szoptatási tanácsadás, iratok ügyintézése, milyenek a szobák, lehetőség van szülőszoba-látogatásra ... stb.)

Két kórházban szültem, az egyiknél adtak apának ruhát, a másiknál meg kellett venni automatából, de olyanról is hallottam, hogy gyógyszertárban vették meg előre.

2018. okt. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Az ég szerelmére, 31 hetesen még ne akarj "nemsokàra" szülni! Még van 9 heted!
2018. okt. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!