Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Így már biztos a császár vagy...

Így már biztos a császár vagy az orvos még nemet mondhat rá?

Figyelt kérdés
Szemészeti problémák miatt javaslatot kaptam császármetszésre, amit még az orvosnak ugye jóvá kell hagynia. Ezt ő megtagadhatja?
2018. okt. 9. 16:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy meg fogja tagadni, mert nem szemész, hogy felülbírálja,
2018. okt. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem valószínű. Ismerősöm szintén így van.
2018. okt. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem fogja megtagadni nem vállalja be hogy leváljon a retinád
2018. okt. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
35%
Nem fog nemet mondani, tervezhető és kényelmes neki, ráadásul a felelősséget sem kell vállalnia, hiszen más orvos döntött így, mehet a hárítás. A legkisebb indokra is vágnak, lassan már az a ritkaság, ha valaki hüvelyi úton szül.
2018. okt. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%
És neked ez miért fáj ennyire utolsó?
2018. okt. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha megkérdezhetem, milyen indokkal ad szemész császármetszésre javaslatot?
2018. okt. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6-os, bocsi, hogy én írok a kérdésedre. Anyukámnak anno -6.50 és -5.00 dioptriás volt a szeme szülés előtt, ami már erős rövidlátásnak számít, de a fő ok az volt emellett, hogy bevérzések voltak nála a szemfenéken. Valószínűleg nekem is indokolt lesz, mert én -6.50 és -5.50-es dioptriával kezdtem, de úgy érzem romlott, illetve két éve volt egy olyan betegségem, ami miatt épphogy elkerültem a szaruhártya átültetést. Különben kérdező, nem hiszem, hogy az orvos nemet mondana rá, mert nem az ő szakterülete, ami miatt császármetszésre lenne szükséged.
2018. okt. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ha még valaki olvasná bizony nemet mondott rá.
2018. dec. 18. 05:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!