Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mikor dönti el az orvos, hogy...

Mikor dönti el az orvos, hogy program császár lesz e?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogyha téraránytalanság van, vagy rosszul fekszik a baba, akkor van program császár. De ezt mikor dönti el, vagy hogy működik ez?
2017. nov. 24. 10:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%

A program császár csak azt jelenti, hogy nem szülés közben döntik el.

Én pl. bent feküdtem már pár hete a kórházban, amikor előző este szóltak, hogy másnap reggel császár és az is program császár volt. Ha tudják a felek már jóval előre, hogy császár lesz biztosan a szülés mondjuk anyai "alapállapot" miatt, akkor általában valamikor a 30-dik hét körül kezdik megbeszélni és attól függően, hogy jó ötlet-e vajúdni vagy már az is kockázatos lenne, tűzik ki az időpontot. Ha tutira akarnak menni, a 38. hét körülre, ha nem annyira sürgős és nem baj, ha magától indul, általában a betöltött 39-dik hét utánra beszéli meg az orvos a kórházzal mikor lenne szabad hely és ember hozzá.

2017. nov. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi! Azt hittem, ez úgy működik, hogy teszem azt 35 hetesen megbeszélik, hogy ez és ez a probléma miatt jövő hónap nyolvadikán 8:00koe császár.
2017. nov. 24. 11:12
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
Minden tervezett császár programcsászár. Mindegy, hogy már 10hetes terhességnél eldől (pl gerincbetegség, szemészeti problémák stb miatt), vagy csak 1 nappal előtte.
2017. nov. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%
Sőt, az is programcsászár, ha ugyan tervezett, de az időpontja előre nem ismert. Vagyis a tervek szerint megvárják, hogy beinduljon a vajúdás, és AKKOR császároznak.
2017. nov. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Szemészeti problémák miatt császár? :o erről meg nem is hallottam.
2017. nov. 24. 12:08
 6/11 anonim ***** válasza:
30%

Az is programcsaszar ,ha elotte par oraval mar tudják h kell csaszar

Onnantol h a szules beindult már surgossegi es altatásban van.

A program érzéstelenitéssel!

2017. nov. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
72%
Nekem most, megint haránt fekszik a baba (a 2. gyerekem volt így, és előbb el is folyt a magzatvíz 34. héten aminek lehet a harántfekvés az okozója), és a méhdeformitásom miatt kicsi az esély, h befordul, a 32. heti találkozásunkkor mondta, h ha addig nem fordul be, akkor a 38. héten megcsászároz. Szerintem ez az igazi program császár, ahol nem várják meg, hogy beinduljon. Az előzőnél ez váratlan volt, azt sürgősségi császárnak hívják. (a méhdeformitásom nem látszott az uh-on, menet közben látta. Az első gyerekünk időre született és végig fejvégű volt.) Azért még reménykedem, de ha legalább nem lesz korababa csak császár, az is valami...
2017. nov. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
63%

6os vagyok.. azt írtam,ami van!

Elég ha reggel tudják hogy este császár lesz és maris programcsászár. Nem sűrgősségi.

Szval vki elmondhatja mire fel a lepontozás, had tanuljak🤣🤣🤣🤣


.....🤣🤣😂😂😂

2017. nov. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem kell foglalkozni a lepontozókkal. Mostanában nagy divat lett. :D
2017. nov. 26. 17:10
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem surgossegi volt toxemia gyanu miatt es gerincertestelenites volt,nem altattak.
2018. jan. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!