Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Zalaegerszeg kórházba, pontosa...

Zalaegerszeg kórházba, pontosan hova kell menni nst-re?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy az E épület, de azon belül hol? Földszinten?

2018. okt. 10. 19:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Földszinten. Bemész es jobbra fordulsz. Folyosó végén jobb oldalon utolsó ajtó. Ne zavarjon meg, ha ismerősök második emeletet mondanak, mert korábban ott volt, februárban költözött le. De kell időpont.
2018. okt. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget! 😊 holnap reggel megyek, de nem akartam a keresgélés miatt sokkal korábban menni. :)
2018. okt. 10. 20:29
 3/11 anonim ***** válasza:
Nincs mit. Bármi kerdesed van, nyugodtan írj. Hónapokat töltöttem ott, ha tudok, válaszolok.
2018. okt. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

Én most megyek először a kórházba, úgyhogy még minden új lesz.

Miért kellett hónapokat bent töltened? Persze ha nem indiszkrét a kérdés.

2018. okt. 10. 21:31
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem is kell mennem jövő héttől. Jó, hogy írtátok, mert a kisfiammal még a másodikon voltam, biztos keringtem volna egy darabig, míg megtalálom :)
2018. okt. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
48%

A következőkre nézve, a legnagyobb jószándékkal mondom neked, hogy nem kell korábban menni keresgélés miatt, és nem kell előra megtanulni az épületek felépítését, ahová mész.


Erre van a porta, odamész, és megkérdezed. Vagy bárkitől a folyosón is akár.

2018. okt. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

4-es, mikorra vagy kiírva? :) Van fogadott dokid?

2018. okt. 11. 14:57
 8/11 A kérdező kommentje:
Bocsi, nem 4-es, hanem 5-ös. :D
2018. okt. 11. 14:57
 9/11 anonim ***** válasza:
66-os! Ismered a zegi portásokat? Szerinted ők tudják, hogy mi az az nst és hogy azt melyik folyosó utolsó szobájában csinálják?
2018. okt. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Utolsó: ne mondd nekem, hogy az a vidéki város az egyetlen hely a világon, ahol nincsenek más emebrek az épületben, és előre kell megtanulnod a térképet, különben lebabázol az ortopédia és az elfekvő között ...
2018. okt. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!