Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a kismama nagyon keveset...

Ha a kismama nagyon keveset iszik, akkor a magzatvíz mennyisége bánhatja?

Figyelt kérdés
S nyilvan gondolom a baba egészsége is?
2017. dec. 15. 18:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha a kismama keveset iszik, a szervezet elkezd raktározni vizet. Ez a kismamának kellemetlen, a magzatvizet nem nagyon érinti bár nyilván függ attól, hogy mennyire keveset iszik.

De a vérkeringésre rosszul hat, sűrűbb a vér.

2017. dec. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%
Ne igyon már keveset egy kismama! (Meg senki se) Miért nem lehet erre odafigyelni? Szomjan halnék ha nem ihatnék minimum óránként
2017. dec. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Elso koszonom szepen.

Masodik. Itt nem ez volt a kerdes, nem feltetlen azert van kint egy kerdes mert meg is tortenik epp, hanem mert vannak dolgok, amikre nem tudjak emberek a valaszt. Megertem, amit irtal, de a kerdesemre nem valaszoltal :)

2017. dec. 15. 19:17
 4/7 anonim ***** válasza:
Bocsánat, csak felháborított a kérdés. A válasz: a magzatvizet nem befolyásolja, de a baba mindenképp veszélyben van (és az anya is) ha az anya alig iszik.
2017. dec. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nálam 2x fordult elő, hogy meló, rohangászás stb. miatt elfelejtettem inni és rettenetesen görcsöltem. Elsőre rohantam az orvoshoz, aki mindent rendben talált és a 2. kérdése az volt, hogy mennyi vizet ittam. Akkor csaptam a homlokomra, hogy aznap szinte semmit.

Másodszor magamtól is eszembe jutott a görcsöknél és vizes palackot kötöttem a nyakamba, hogy többé ne legyek ilyen hülye.


Nem érdemes kockáztatni, igyál eleget.

2017. dec. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
En a terhessegem elott sajnos keveset ittam. Most, nem birom elfelejteni hogy inni kell, mert rosszulleszek ☺
2017. dec. 16. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A kérdés maga amúgy onnan ihletődött, hogy én magam is kismama vagyok, de mióta várandós vagyok mást se csinálok, mint iszok. Folyton szomjas vagyok, s erről eszembe jutott a fordítottja, mivan ha valaki mégsem iszik? :)
2017. dec. 16. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!