Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hülye kérdés, de lehet egy...

Hülye kérdés, de lehet egy szülést az anyuka kérésére egy bizonyos napon indítani, ha addig magától nem indul?

Figyelt kérdés
Van egy kismama ismerősöm, akivel közös a baráti társaság, nem nagyon csípjük egymást Arról dicsekedett, hogy az ő gyereke legkésőbb március 30-án fog születni és kérte az indítást, mert akkor még Halak lesz a csillagjegye és nem Kos, mert a Kos egy sz*r jegy és agresszív, és stb... elképesztő, hogy felnőtt emberek lehetnek ennyire ostobák. Na mindegy, lényeg, hogy van ilyen? Hogy te kérheted, melyik nap indítsák a szülést?
2018. okt. 16. 09:55
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
69%
Akkor sem Halak a március 30, hiába pontoztok le.
2018. okt. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Nem én pontoztalak le! Nekem fogalmam nincs ezekről, nagyon nem is érdekelnek, énfelőlem Pávián csillagjegyű is lehetne a gyerekem, akkor is ugyanúgy szeretném.
2018. okt. 16. 10:29
 13/21 anonim ***** válasza:
44%
Nyugi, mindenki lepontozodott :D én már rég nem emiatt válaszolgatok kérdésekre.
2018. okt. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
89%

Nekem programozott császár lett és az orvos megkérdezte, hogy 24-én vagy 26-án szeretném megszülni. Ezeken a napokon ügyelt.

De nálam már az elején lehetett tudni, hogy császár lesz, szóval azon a 2 napon nem múlott semmi, még a horoszkópja sem. :D

2018. okt. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
66%

Érdekes, nekem a program császárt úgy tervezte a doki, hogy beindul magától, és akkor egy kis vajúdás után, mert ez a jobb a babának és az anyának is. A kiírt nap előtti reggel döntött úgy, hogy nem ez lesz. De azért, mert nyilvánvaló volt, hogy magától napokig nem kezdődik meg a szülés, és a lányom is azért lett sürgősségi császárral kiemelve, mert az indításra rosszul reagált a szervezetem (sehogy).

Bátor a nő, ha olyanra bízta kettejük életét, aki pénzért ilyen kívánságokat is teljesít.

2018. okt. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
49%

1. Sajnos sok orvosnál ez pénz kérdése... Ha elég vastag a boríték, és nem veszélyezteti a gyerek életét (a statisztika miatt), akkor bármit megtesz.

Szóval kérdezd meg tőle nyíltan, hogy: és ez neki mennyibe kerül? Hogy a kért napon indítsák? És hogy tényleg ennyire beleszarik, hogy mi a jó a babának??? Mert neki az a jó, ha akkor indul, amikor megérett rá...


2. Fiam kos. 5,5 éves. Annyi agresszió van benne, mint egy marék lepkében...

2018. okt. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
74%

Ja, és az indításról is ugye ennyit, hogy még csak az se biztos, hogy aznap baba lesz. Szobatársamnak egyik reggel oxitocinnal indították volna a szülést, de rosszul lett. Másnap próbálták csak újra, és annyak is sürgősségi császár lett a vége.

Szóval egy dolog, hogy ő mikor akar szülni, de sokszor a doki tervei se jönnek be.

2018. okt. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
48%
De hülye lehet :D
2018. okt. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
78%
Biztos van olyan orvos,aki megcsinálja egy tömött borítékért sajnos... Ez degeneralt ilyennek nem való gyerek. Mellesleg én is kos vagyok és sosem voltam agresszív maximum türelmetlenebb az átlagnál. De az agresszió nevelés kérdése. Mennyi buta ember van ilyenkor fogom a fejemet szegény gyerek.
2018. okt. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
24%
Sajnos van ilyen! De a túlhordásnál sem értem,hogy miért kell indítgatni ha nincs semmi probléma. Örökre úgy sem marad bent!
2019. szept. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!