Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek ez így megoldható?

Szerintetek ez így megoldható?

Figyelt kérdés
Terhesgondozásra magán rendelésre járok, mert még dolgozom és így könnyebben megoldható,hogy eljussak,hétvégén rendel és időpontot sem kell hozzá kérni, a vizsgálat díja sem vészes.Eddig úgy gondoltam,hogy akkor nála is fogok szülni,pontosabban tervezett császár lesz,mert az első sürgősségi császár lett és itt ez a szokás,hogy akkor a következő automatikusan császár lesz. Viszont arra gondoltam,hogy így,hogy császár lesz,adnak úgyis egy időpontot majd,amikor az ügyeletes orvos is megcsászározna, így felesleges 40-50 000 Ft-ot oda adni az orvosnak. Ez így kivitelezhető szerintetek?
2018. okt. 17. 11:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2018. okt. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Első sürgősségi császár. Másodikkal befektettek 38. héten (38+4 voltam pontosan), 39+0. héten megcsászároztak. Egy fillért sem adtam senkinek. Akinek volt fogadott dokija császárra, azt hamarabb műtötték, engem fél 11kor, így az gáz volt, hogy reggel 7től az előkészítőben feküdtem katéterrel, branüllel a kezemben, nem ehettem, nem ihattam, és halálra untam magam. De először a sürgősségi császárosok vannak, utána a fogadott orvosok beosztva, majd az orvos nélküliek. A harmadik is progi császár lesz, sterilizációval egybekötve, így most fogadok dokit.
2018. okt. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm,akkor maradok ennêl,amùgy sem vagyok annyira odáig ezêrt az orvosêrt.
2018. okt. 17. 14:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Én mindkettőt tervezetten szültem. Nem fogadtam dokit, az elsőnél délután kerültem sorra 2 másik magándokinál szülő anyukával. Sok volt a sürgős eset aznap. A másodiknál én voltam aznap az első. Szerintem srmmi köze az időpontnak ahhoz, van e orvosod. A helyzet hozza a dolgokat. Amúgy én elvből nem osztogattam pénzt szülésem alkalmából. És így is mindenki nagyon kedves volt, jók a tapasztalataim.
2018. okt. 18. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!