Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az lehetséges, hogy a baba...

Az lehetséges, hogy a baba koponyavégű fekvésben van, de mégis lenn rúg?

Figyelt kérdés
Matatást és rúgást is csak lenn érzek, fenn csak kidomborást. Eddig fejjel lefelé volt.
2018. máj. 22. 20:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Vagy megfordult, vagy boxol :)
2018. máj. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Valamiért minden mozgásra azt mondják, hogy rugdos a baba.

Miközben könyököl, térdel, boxol, fejel vagy a fenekét tolja ki.

Szóval ne pánikolj, amikor nagyobb lesz és már alig fér el egyszerre többet is fogsz érezni.

2018. máj. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
#2 én érzem a konkrét erőteljes rúgást lenn.
2018. máj. 22. 20:49
 4/18 anonim ***** válasza:
94%
Hidd el, bármelyik testrésze lehetett. 😊
2018. máj. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is így voltam, mutatta a doki az ultrahangon hogy a feje mellé voltak a kezei és azokkal bokszolt :).
2018. máj. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Csak eddig a lábát szinte kézzel lehetett fogni oldalt fenn, ott rugott. A kezeivel akkor is lenn boxolt. Most sem olalt, sem felül semmi mozgás. Jajj remélem nem lett faros!!! :( Köszi a válaszokat. Csak nsgyon félek, mert a farfekvéses babámat ugyan így éreztem mozogni.
2018. máj. 22. 21:18
 7/18 anonim ***** válasza:

Hány hetes vagy?


Amúgy a kisfiam a lábujját szopogatta 26 hetesen 4D-s UH-n, semmi se lehetetlen. :D

33 hetesen nem tudom mit művelt de néha olyan fájdalommal járt a fészkelődése, hogy nem igaz. Szerintem forgolódott még. Biztos attól is függ mekkora a baba de egy bizonyos terhességi kor után már nem lehet nem észrevenni, ha átfordul. Ha meg tud még forgolódni, semmi jelentősége nincs, holnap visszafordulhat.

2018. máj. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
30 hetes vagyok. Elég fájdalmas mozgásokat bír produkálni ő is. 30-án megyek a dokimhoz, akkor kiderül. Egyébként 4D-n az egyik lába neki is lent volt a fejénél pont, mikor voltunk :)
2018. máj. 23. 05:59
 9/18 anonim ***** válasza:
Vannak kezei is.:)fiam pl faros volt megis inkabb fent ereztem sokkal erosebben.. ha nem latom en se hiszem el..:)
2018. máj. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Várok még tapasztalatokat!
2018. máj. 24. 16:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!