Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Dombóvári kórház vélemény?

Dombóvári kórház vélemény?

Figyelt kérdés

Szült itt valaki innen? Milyen volt?

Mindenféle tapasztalat érdekelne.

Érdemes szerintetek ezt a kórházat választani?



2018. okt. 24. 11:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Miből lehet választani?
2018. okt. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Keszthelyen szültem az előzőt, az valami borzalmas volt. De összehasonlítási alapom nincs. Kaposvár is szóba jöhetne, vagy Kanizsa esetleg, de arról sem tudok semmit.

A dombóvárit azért nézegettem, mert bababarát, de ahogy látom, ez nem jelent sokat.

2018. okt. 24. 11:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Bár nem szültem ott, hanem nőgyógyászati műtétem volt, de minden rendben volt. Tiszta, mindenki normális volt. Nekem az orvos nem volt új, mivel hozzá járok 20 éve. Ő Kaposváron volt (nála szültem 3-szor). Kaposvár borzasztó, koszos, lepusztult a szülészet. A babák fertőzést kapnak. Szigetvár is nagyon jó (ott a lányom szült nemrég). Tehát mi Kaposváriak vagy Szigetvárra vagy Dombóvárra megyünk.
2018. okt. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Minden relatív. Anyukám egy rutin nőgyogyaszati kisműtét miatt maradt majdnem az asztalon Dombóváron. Mi Pécsre mentünk át, családi szoba is volt, apa bent maradhatott napokig. De biztos van olyan hely, aminél még Dombóvár is jobb.
2018. okt. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia! Dombóváron szültem a második lányomat 6 éve. Csak jót mondhatok. Indított szülés volt a 42. Héten. Mindenki kedves volt, figyelmes, tudták a dolgukat. A csecsemős osztályon egymagam kaptam egy szobát, tisztaság volt stb.

Dr. Gács Ernő volt az orvosom, életem legszebb élményéért a mai napig hálas vagyok neki. Az elsőt a pécsen szültem a klinikán (fogadott dokim volt), de szörnyű volt, embertelen "futószalag" érzés... Nem részletezem, mert hosszú lenne.

Harmadik babámat várom és szívem szerint újra Dombóváron szülnék, de sajnos messzire sodort az élet, úgyhogy őt Debrecenben szülöm.

2018. nov. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok! Abszolút bababarát. A szülést követően a megfigyelés alatt nálam lehetett a baba, mellre tehettem stb. A csecsemős osztályon pedig ha kértem éjjel/nappal velem lehetett, de ha azt kértem, akkor elvitték mindenféle megjegyzés nélkül. Szoptatáspártiak abszolút, minden úgy történt ahogy szerettem volna.
2018. nov. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!