Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Programozott császár metszésem...

Programozott császár metszésem lesz másfél hét múlva. Ha nem lesz előtejem se akkor azért adnak tápszert a babának ugye?

Figyelt kérdés
Kicsit előbb lesz a császár mint a kiírt időpontom lenne. Nem akakrok szoptatni/most hagyjuk miért/ és ha nem is lesz se elő se rendes tejem, mikor jönnek rá ott erre? És mennyi idő után adnak tápszert?

2018. okt. 26. 12:05
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam, barhogy is próbáltam egyedül szoptatni, mert segítséget azt nem kaptam, nem ment neki, csak sírt a cicin. 3. este szánták meg és kapott 2 szívásnyit. De ha te előre jelzed, hogy nem is szeretnéd szoptatni, akkor biztosan adnak tápszert. Mi is amikor benn voltunk a kórházban, láttam anyukákat a csecsemősöktől cumisüveggel kijönni.
2018. okt. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
szintén programcsászáros voltam, ugyan én sem akartam nagyon erőltetni a szoptatást, de a kórházban próbáltam, nem ment. Péntek du. született, vasárnap este adtak neki először. A következőnek én fogok vinni, ha lesz. Addig üvöltött. Kapott enni és egyből aludt... nekik még vizet sem adtak, a 40 fokban, én itattam csak sunyiban, nehogy besárguljon
2018. okt. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
96%
Nekem nem volt elotej,nem akarta meg erteni az idiota csecsemos,h nem nincs nem megy es a fiam csak tolta el magat a mellrol sose hallottam meg ilyet amugy! 3 an nyomtak ra a fejet a gyerekemnek ,cibaltak a mellem ,mert be akarta bizonyitani az idiotaja,h kamuzok es en nem akarom szoptatni a gyereket.3 nap fel adta es ,idegbetegen elment meg etette a fiam. Remelem osszefutok vele meg valahol,h megkoszonjem neki a bunko ,banasmodot,es h majdnem letepte a mellem ,annyira meg akarta mutatni ,h neki van igaza!!!!!
2018. okt. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Melyik kórházba mész?

Ne bababarátba menj, érdeklődj utána ott hogy működik. Ha nem adnak, akkor menj másik kórházba.

Szoptatós fórumokon elég sokat beszélnek erről, hogy valahol annak a gyerekét is tápszerrel tömik, aki amúgy szoptatna. Ilyen helyre menj.

2018. okt. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
28%
En ezt nem ertem! Az nem megoldas, hogy aki tudja, hogy nem akar szoptatni (pl.en sem) az alapbol visz tapszert, baba vizet illetve cumisuveget es ugy eteti majd a babat?
2018. nov. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
54%

15!

Hol mosod, fertőtleníted a cumisüvegeket? Van, ahol a folyosón közös wc, zuhanyzó van vsn az összes anyukának és olyan állapotok uralkodnak, hogy ott nem lehet. A nővérek pedig nem mosogatják, fertőtlenítik a te otthoni cumisüvegeidet. Pótlást pedig csak akkor adhatnak, ha az orvos elrendeli. Van ilyen kórház, nem egy. Kérdezz körbe ismerősök között, hogy ahol szülni fogsz, az mennyire szoptatásbarát=szoptatást erőltető kórház, milyenek a körülmények.

2018. nov. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Sajnos pont ilyen kórház mint, ahogy írtad. Ha vinném is a sajátot nem lenne hol normálisan elmosni,fertőtleníteni. Ha az orvos rendeli el gondolom megcsinálják ezt a nővérek,vagy beengednek h csináljam én...hát meglátjuk.már csak 2 nap.
2018. nov. 4. 06:22
 18/18 anonim ***** válasza:
Én sem akartam szoptatni, sajnos belövellt a tejem. Nagyon fájt a mellem így hát lefejtem az előtejet és cumisüvegből adtam neki - amit persze én vittem. Elmostam a cumisüveget a szobában található mosdókagylóban majd a folyosón található mikróban forraltam vizet amit bevittem a szobába és lefertőtlenítettem vele a cumisüveget. Ennyi.
2019. nov. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!