Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Somogy-Zala környékén VBAC...

Somogy-Zala környékén VBAC támogató orvos, kórház?

Figyelt kérdés
Valakit tudtok? Akár nagyobb körzetben?

2018. okt. 25. 10:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Zalaegerszegen többen is, Kádasi, Goldfinger, Vörös Zéta. A főorvos viszont szigorú, így valamennyire az ő kezük is megvan kötve, pl túlhordás, befektetés, indítás témakörben.
2018. okt. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Hát én a főorvoshoz járok egerszegre, császár után vbac van tervben :) egy szóval nem mondta, hogy gond lenne.
2018. okt. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2!

Nem is fogja. Addig fizetsz neki. Aztán majd kitalál a végén valami kifogást és szép programcsászárod lesz. Főorvos úr beteginek döntő többsége császáros, ez nyílt titok a zegi szülészeten, mert szeret műteni. Sajnos a szöveg meg az ígérgetés megvan a főorvos úrnál, de ennyi.

2018. okt. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Zalaegerszegre csak végső esetben mennék. Eddig csak rosszat hallottam, de azt sokat.
2018. okt. 25. 15:46
 5/6 anonim ***** válasza:
En a zegi szülészettel 120%-ig meg vagyok elegedve, pedig hónapokat töltöttem ott. Szültem természetes úton es császárral is. Újszülött es koraszülött osztállyal nem vagyok elégedett, de a szülészettel az vagyok maximálisan. Orok hálával gondolok az ott dolgozókra. Zegi baba-mama csoportban is mindig dicsérik.
2018. okt. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Zalaegerszegi vagyok, kétszer szültem, egyszer simán, egyszer császárral. Plusz mindkét gyerek koraszülött, feküdtem is bent, koraszülöttön is lehúztunk pár hetet. Koraszülött osztály nagyon jó, eddig még senkit nem hallottam panaszkodni. A szülészeten a szülésznők nagyon rendesek, a főorvos .. na hát őt hagyjuk. Barátnőm is Zalaegerszegen szült, császár után a második gyereket már simán. Györe volt a dokija (aki személy szerint nekem nem jön be), de fura mód támogatta a sima szülésben, rendben is volt minden. A főorvos meg valóban szeret ígérgetni, de műteni még jobban, csak az ott dolgozók elmondása szerint ez sokszor nem sikerül, ilyenkor sebészt hívnak.
2018. okt. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!