Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Maradandóan megváltozott a...

Maradandóan megváltozott a tested miután szültél?

Figyelt kérdés
Ha igen, miben?
2018. nov. 7. 19:19
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
73%
Igen. Megereszkedett a mellem ésnlett egy kis kotenyhasam strihakkal. Nem veszes a strandra kimerek menni feszenges nelkul. És persze a heg.
2018. nov. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
40%

Igen

Stria

Nem

Olyan fedzes has ( tuhában nem látni)

Keskenyebb derék mellett szélesebb csípő



Mellem még kérdés

Szoptatok,

2018. nov. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
87%

Igen, kötènyhasam lett rengeteg striàval, a melleim meg félig leeresztettek és ha hanyatt fekszek "befolynak" a hónom alá... még melltartóban is össze-vissza "bicsaklanak", közel sem állnak normálisan.

(Szét van nyílva a hasizmom és köldöksérvem lett, az utóbbit 1 éve műtötték)

2018. nov. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Egy kisebb borsónyi dudor mutatja a gátmetszésem helyét él megpuhult a mellem a 2 év szoptatástól. A mellbimbóim is megnőttek, mondjuk korábban szinte teljesen lapos volt, szóval ez nem zavar. Kevésbé feszes a bőröm hastájékon és 2 centit szélesebb lett a csípőm.
2018. nov. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
69%

A mellem két számmal nagyobb lett, pedig tejem nem igazán volt. Stria csak egy, ahová mindig rúgott.

Ja, és azóta hasra hìzok először, előtte a fenekemre jött a plusz.

2018. nov. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Szétnyílt hasizom, de ezen épp most dolgozom.

Rengeteg új anyajegyem lett.

2018. nov. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Nekem is szétnyílt a hasizmom, a köldököm kissé kidudorodó lett (nem tudom, hogy ez már sérv-e), a császáros hegem letapadt, így felette 'dudor' lett. A melleimen striák lettek.
2018. nov. 7. 20:07
 8/24 anonim ***** válasza:

* feszes

* Ruhában


Bocsi


2.

2018. nov. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
83%

Nagy szerencsém van, mert igen de alig

Szelesedett a csipom és nagyon pici bír maradt a hasamon, de annyira pici h kB senki sem látja csak én (állítólag) de mindig sportoltam és azóta is (kivéve a 2 terhesség alatt és az utána lévő első pár hónapban, akkor volt jobb dolgom ugye) :)

De genetika is pl. Meg nekem nem volt nagy hasam. Amikor császár napján befektettek, mindkét szülés előtt kérdezték kismamák h visszatartáson vagyok e bent. Úgy gondolom, hogy emiatt sem lett striam sem.. Ne a Bio oil miatt.


Melleim nem változtak, vagyis de, azok striasak kicsit. De nem zavar, büszke vagyok arra ami a gyerekeim igazolja.


Remelem nem kapok lepontozast, amiért nem változott sokat a testem. ☘️☘️☘️

2018. nov. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
59%
Nem, semmi változás nincs rajtam a terhességtől, szüléstől.
2018. nov. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!