Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Rossz tapasztalatok szülés,...

Rossz tapasztalatok szülés, terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Őszintén, mindenhol csak a jó dolgokat olvasom, de azért érdekelne mi van emögött. Nyilván tisztában vagyok vele, hogy a baba kárpótól minden rossz élményért, de attól még kiváncsi vagyok a rossz tapasztalatokra is.
2018. nov. 9. 21:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nekem a terhességgel, szüléssel kapcsolatban nincsen rossz tapasztalatom. Első baba pikk-pakk megvolt gátvédelemmel, második sűrgösségi császár lett. A természetes szülés ott helyben nagyon fájt, nem tudtam magamról, de miután kibújt minden fájdalom elszállt tényleg. Másodiknál meg nem jutottam el olyan szintű fájásokig, hogy olyan szörnyű lett volna. Császár meg kellemetlen, nem fájdalmas. Nekem annyi a “rossz” tapasztalatom, hogy az első baba után nagyon vágytam még egyre. Így most 22 hónap a korkülönbség, de már bánom. Nyilván nem azt, hogy lett második, hanem hogy ilyen gyorsan. Sokszor úgy érzem, hogy egyikkel se vagyok igazán. Így próbálom úgy intézni, hogy más időpontokba aludjanak, mert akkor mindkettővel tudok kettesben is lenni.


2 éves és 10 hetes anyukája

2018. nov. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Rossz tapasztalat az volt. Lekéstem az epidurált, kaptam gàzt ami 2 szívás után kifogyott, utánpótlás nem volt. Varrásnál a cérna elfogyott de a doki megoldotta annyival ami volt, az olló nem fogott. Mikor osztályra kerültem 10 perc múlva ordítottak velem hogy pakoljam ki a cuccomat így friss varrattal még ülni sem tudván emelgettem a 10 kilós bőröndkémet. 20 percre rá megkaptam a babámat kis időre ez volt délben akit végig ott felejtettek így 4 napig nem aludtam szülés után. A szobatársam egy bunkó volt, leszidott hogy a babám felébreszti az övét (neki ez volt a 4. Nekem az 1.) Nem ment a szoptatás de egy nővér segített, futva lépett oda hozzám és úgy megnyomta a mellemet hogy mai napig látszik. Közölte hogy tej van és ment tovább. Könyörögtem a külön szobáért vagy családiért vagy bármilyenért ahol békén hagynak de nem kaptam bár előre le vopt beszélve hogy azt szeretnêk és volt is egy szabad. Âpoló ritkán jött be de akkor is ordított, egyszer mertem telefonálni a szobámból a 4 nap alatt akkor is kiosztott hogy hogy képzelem. 4 napig sírtam és könyörögtem a magánorvosomnak hogy engedjenek haza. Hazudtam, hogy minden rendben van mert plusz egy napot nem bírtam volna ki, egy idegroncs lettem, az állatokkal nem bánnak így! Ja, 2 eü diplomám van, ennyit a 'kollégákról'.
2018. nov. 14. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!