Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen most a miskolci megyei...

Milyen most a miskolci megyei kórház szülészete?

Figyelt kérdés

Az első babám a Semmelweis kórházban jött világra, de most nem akartam oda menni. Nem találtam ott olyan dokit akiben megbíznék.

Így a megyeiben fogadtam orvost. Tudom milyen volt régen, de most?

Apás szülést tervezünk ekkor is berakhatnak több ágyas szülőszobára? Nem főorvos a dokim, a védőnőm azt mondta az egy ágyas szülőszoba a főorvosok betegeinek kiváltsága.

Mit kell vinnem a babámnak és mit adnak? Ruhát kórházit adnak?


2018. nov. 14. 21:38
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Roviden, tomoren szar!!
2018. nov. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Nekünk most azt mondták, hogy csakis a Semmelweisbe menjünk, mert a megyei tömve van buckalakóval.
2018. nov. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ne haragudjatok, de ha az írod sz*r fejtsd ki mire gondolsz, a "nekünk azt mondták", "mi azt hallottuk" tanácsokra pedig nem adok. Ha van véleményed akkor mond meg, ha csak ismerősöd mondta akkor kérlek ne.

Voltam a Semmelweisbe is vizsgálatra, ott sem volt kevesebb nem idén barnult a váróban. De én most nem ezt kérdeztem.

2018. nov. 15. 13:23
 4/6 anonim ***** válasza:
63%
Az orvosom mondta, nem az ismerősöm.
2018. nov. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Én kérek elnézést az orvos mindjárt másabb mint az ismerős.

Én pedig tapasztaltam, hogy ott is sokan vannak és az orvosok is bunkók. 3 Semmelweis-es orvosnál jártam, mire úgy döntöttem nem próbálkozom tovább, sőt 4, mert Fülöp doktornál voltunk genetikai vizsgálaton.

Így is 20 hetes voltam mire sikerült orvost fogadnom.

2018. nov. 20. 13:41
 6/6 anonim ***** válasza:
Fuj csak a megyeibe neee.....
2018. nov. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!